reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy zamykamy watek glowny??

Czy zamykamy watek glowny Grudzien 2009


  • Wszystkich głosujących
    41
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
aaa czyli 2 -zamkniete 1 otwarty z tymze w 1 zamknietym mozliwosc cytowanie i wklejania fotek... jak i rowniez album zamkniety rowniez z mozliwoscia wklejanie fotek :):):) hehehe no to mam nadzsieje ze wszystkie beda wszedzie zagladac bo ja niewiem ;)
 
reklama
oczywiscie tragizowalam z lekka w ostatnim poscie ;) ale to aby naswietlic bardzij moj punkt widzenia.

To tak jakbym byla z moja przyjaciolka w sklepie.
Ja mam teraz ladne cycki hihi :) wiec przymiezam bluzke na srodku sklepu a ona do mnie mowi:
- Ty ja ma cyce brzydkie - choc ze mna do przymiezalni bo sie wstydze. A ja na to ze nie b ja ni mam nic do ukrycia.
Jaki dalam jej wybor?
Oczwiscie moze isc sama , przymiezac na oczach wszystkich i sie wstydzic potem albo zbierac szyderstwa po jakim czasie lub nie przymierzac wcale.
Jaka ze mnie przyjaciolka?
Ja bym z nia poszla.
Chyba ze moja ptrzeba chwalenia sie cycami bylaby tak wielka ze przycmila potrzebe mojej przyjaciolki.
Ale skoro caly czs aznaczam ,ze nie mam nic do ukrycia ale generalnie wisi mi to czy ktos na mnie patrzy czy nie to poszlabym z nia.

:)
Ladnie to wymyslilam :)???
Juz wstawiam te usmiech gdzie sie da zeby ktos mnie zle nie zrozumial bo my wszystkie chyba przed okresem :)
No ladnie to wymyslilas Emwu i ja na pewno tez bym poszla za moja przyjaciolka do tej przymierzalni i nawet bym jejj tych swoich cyckow nie pokazala zeby jej nie dolowac ale glosujac na NIE nie chcialam nikogo urazic bo uwazam ze zawsze jestem fair w stosunku do innych nawet glosujac czlowiek nie wiedzial do czego to dojdzie i ze np Ty to tak odbierasz ja tez czuje potrzebe blizszego poznania itd wiesz jak ja chcialam sie spotkac z Toba... nawet ciasto chcialam upiec i salatke zrobic hehe i T caly czas gledzilam ze kolezanka do mnie przyjdzie to forum (czyli WY) nie jest dla mnie tylko miejscem w ktorym pisze o bzdetach na prawde jest dla mnie bardzo wazne i w ciezkich chwilach bardzo duzo mi pomoglo i duzo dla mnie znaczy
 
aaa czyli 2 -zamkniete 1 otwarty z tymze w 1 zamknietym mozliwosc cytowanie i wklejania fotek... jak i rowniez album zamkniety rowniez z mozliwoscia wklejanie fotek :):):) hehehe no to mam nadzsieje ze wszystkie beda wszedzie zagladac bo ja niewiem ;)

Dokladnie bez sensu
Moje postulaty!
wywalic w cholere zamkniety watek
zostawic album zamkniety
zostawic otwrty - nie wiem po co?
utworzyc zamkniety przy otwartym - ja tam ede codziennie sie witala .Mam ndzieje ,ze kogos tam spotkam.
 
To po co te głosowanie skoro teraz są pretensje ? ; )
 
No ladnie to wymyslilas Emwu i ja na pewno tez bym poszla za moja przyjaciolka do tej przymierzalni i nawet bym jejj tych swoich cyckow nie pokazala zeby jej nie dolowac ale glosujac na NIE nie chcialam nikogo urazic bo uwazam ze zawsze jestem fair w stosunku do innych nawet glosujac czlowiek nie wiedzial do czego to dojdzie i ze np Ty to tak odbierasz ja tez czuje potrzebe blizszego poznania itd wiesz jak ja chcialam sie spotkac z Toba... nawet ciasto chcialam upiec i salatke zrobic hehe i T caly czas gledzilam ze kolezanka do mnie przyjdzie to forum (czyli WY) nie jest dla mnie tylko miejscem w ktorym pisze o bzdetach na prawde jest dla mnie bardzo wazne i w ciezkich chwilach bardzo duzo mi pomoglo i duzo dla mnie znaczy


:( nie doluj mnie.
Na kolanch tym razem przyjde :)
Albo na boso bo rozzazonym weglu :)
Tym razem na 100% sie spotkamy . I z monia razem.
W trojke damy rade
Zreszta masz moj numer tel wiec naciskaj.
U mnie to jest tak ze mam tyle spraw jak wpadne do polski ze nie wiem za co sie lapac. Ostatnio te cycule robilam a potem ne bylam w stanie z malym sama i nie mialam samochodu bo ne oglam prowadzic po operacji.
Teraz juz sie spreze.
 
:( nie doluj mnie.
Na kolanch tym razem przyjde :)
Albo na boso bo rozzazonym weglu :)
Tym razem na 100% sie spotkamy . I z monia razem.
W trojke damy rade
Zreszta masz moj numer tel wiec naciskaj.
U mnie to jest tak ze mam tyle spraw jak wpadne do polski ze nie wiem za co sie lapac. Ostatnio te cycule robilam a potem ne bylam w stanie z malym sama i nie mialam samochodu bo ne oglam prowadzic po operacji.
Teraz juz sie spreze.
Rozumiem i nie mam pretensji wcale :) No ale teraz to juz ja zadzwonie hehe i mam samochod wiec mozemy jezdzic moim ale ze mnie kiepski kierowca jeszcze hihi
 
ja pierdziele, babie dogodzić to równa się z cudem!!! :-D

mnie już jest wszystko jedno czy otwarte czy zamknięte, i tak będę z Wami pisać bom uzależniona na maxa!
 
dobra ja czekam juz na konkret :) jak juz ustalicie co i jak :)
 
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry