reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy zamykamy watek glowny??

Czy zamykamy watek glowny Grudzien 2009


  • Wszystkich głosujących
    41
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
A ja juz nie rozumiem ........ najpierw dziewczyny niechca zamykania wątku ???? (wola by wszyscy z BB i nie tylko was czytali ) a potem maja pretensje jeszcze jakies ...... yyyyyyyyy Ja w sumie nie rozumiem jak mozna chciec zeby ktos czytal posty i wykorzystywal rozne informacje.... I JESZCZE NIE DOTYCZACE DZIECI bo na innych watkach jest jasniej o dzieciach np. menu malucha czy waga..... A WLASNIE na glownym bardziej o *******kach piszemy.... wiec MOZE MI ktoras laska na nie wytlumaczy czemu tak bardzo jej zalezy zeby inne osoby z sieci... czytaly jej posty ... bo szczeze ja pojac nie moge jak mozna glosowac na Nie zamykanie ..... (ale to tylko takie moje rozumowanie moje pierwsze forum i wiem ze napewno ostatnie , moze sie nie znam ale nie wierze w jakies wykruszanie sie.... bo dolaczyc poprzez inne watki moze kazda mama ktora zechce) ....
Wika no masz troche racji wiadomo tyle tylko ze jak inne doswiadczone dziewczyny pisaly o wykruszeniu ze to przerabialy i forum upadlo no to moje pierwsze forum tak jak i Twoje wiec sie tym na pewno sugerowalam a poza tym wlasnie w tym czasie pojawilo sie naprawde pare fajnych lasek nowych w drugim glosowaniu znow staralam sie byc konsekwentna chociaz powiem szczerze nie bylam do konca przekonana ale watek zamkniety poboczny zostanie stworzony wiec zobaczymy.
 
reklama
wiecie co ... marta ma racje ... cokolwiek nie napisze to jest zle ... a wy dzis zachowujecie sie jak udzielne ksiezne przed ktorymi mam bic poklony i przepraszac ze nie uzylam sortowania alfabetycznego !!!
mam tego dosc !! usunelam tego posta ... nie mam ochoty do tego wracac !!

jak chcecie watek dodatkowy to go utworze
 
a ja nielubie za duzo watkow.
Wkurza mnie otwarty i zamkety.
I tak piszemy polowe na otwartym a jak sie ktorejs ptzypomni to idziemy na zamkniety :)

Ja bym tam zamknela glowny a zostawila otwarte tematyczne. :)

Ale to zyczenie to juz chyba do swietego mikola :)
Dostosje si cokolwiek postanowimy.
 
A ja Wam coś powiem tudzież napiszę.

Poproszono o głosowanie tak ?
Tak
Wynik głosowania przemawia za tym by wątku głównego nie zamykać tak ?
Tak
Troszkę nie bardzo na miejscu jest teraz pisanie znowu tychże samych argumentów co głosowanie wcześniej, zważywszy, że wywołało ono burzę jak i teraz czyni to samo tak ?
Tak
Jeśli chodzi o utworzenie wątku zamkniętego to chyba większość (nawet te z grupy na NIE) jest na tak pod warunkiem ,że stary zostaje otwarty tak ?
Tak
Więc po co znowu się spierać ?
Zaraz się pojawią niepotrzebne prowokacje ...
emwu - ładnie wymyśliłaś, a ja już w trakcie okresu ; )
 
wiecie co ... marta ma racje ... cokolwiek nie napisze to jest zle ... a wy dzis zachowujecie sie jak udzielne ksiezne przed ktorymi mam bic poklony i przepraszac ze nie uzylam sortowania alfabetycznego !!!
mam tego dosc !! usunelam tego posta ... nie mam ochoty do tego wracac !!
Mea - spokojnie .... chcesz buzi ?!? :* : )
 
Dojdźmy na spokojnie do wspólnego konsensusu bo się tylko niepotrzebnie spocimy ;)
 
Emwu no tak do świetego mikołaja....

Juz chyba zostawmy to tak jak jest .....
jak tak bardzo zalazy innym zeby inne osoby czytaly -----------> O.k

nESSII ale zobacz tytuł wątku :-D no wątek jest rozmowa sie toczy .... ja w sumie niewiem jak mozna sie obrazic na forum ( to tak ogolnie pisze) chyba mam serce z kamienia:-D ale niewiem jak post osoby ktorejkolwiek nawet ten obarczajacy mnie moglby mnie zasmucic przeciez jakby nie bylo to internet...........i znamy sie tak jak i sie nie znamy........ niestety:rofl2:
 
no ale chyba już doszłyśmy Nessi a raczej Mea zaproponowała rozwiązanie, że:
wątek ogólny zostaje otwarty ale obok naszego zamkniętego albumu powstanie grupa zamknięta, coś jak świat grudniowych mam tyle że z możliwością cytowania i wklejania zdjęć z komputera. :-D
(chyba dobrze zrozumiałam?)
 
no ale chyba już doszłyśmy Nessi a raczej Mea zaproponowała rozwiązanie, że:
wątek ogólny zostaje otwarty ale obok naszego zamkniętego albumu powstanie grupa zamknięta, coś jak świat grudniowych mam tyle że z możliwością cytowania i wklejania zdjęć z komputera. :-D
(chyba dobrze zrozumiałam?)
Si : )
Tylko ja nic nie wymyśliłam :)
 
reklama
dobra - to robta cos bo nudn si robi :)
Zaczynamy byc przewidywalne z naszymi odpowiedziami.

me rob ten zamkniety przy otwrtym:)
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry