reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasza uroda po porodzie

anecznik

Fanka BB :)
Dołączył(a)
15 Sierpień 2009
Postów
2 487
Miasto
Legnica
Hej dziewczyny podzielcie się swoimi doświadczeniami, co robicie by ślicznie wyglądać.

Mi niestety nie udało się uniknąć rozstępów :-( Stąd moje pytanie znacie jakieś skuteczne kremy lub zabiegi kosmetyczne na te okropieństwa?? Wiem że walka z nimi przypomina walkę z wiatrakami i się już ich nie pozbędę, ale żeby przynajmniej zminimalizować i żeby były mniej widoczne.

Jak myślicie od kiedy można nosić bieliznę modelującą (i rozpocząć ćwiczenia)?? Takie majteczki żeby brzuch ładnie się wchłaniał. Pewnie inaczej to wygląda u dziewczyn które rodziły naturalnie a inaczej u tych po cesarce. Jeśli możecie polecić też jakieś kremy ujędrniające itp.
 
reklama
mi na szczęście udało sie uniknąć rozstępów.
z tymi pasami słyszałam że trzeba poczekać aż macica sie naturalnie skurczy bo jak nie to mogą być problemy. a majtki to nie wiem :)
 
Ja jestem po cc i powiem ze po 1.5 mies. brzuszka juz prawie nie bylo :) nie cwiczylam. Jak maly mial 3 mies to juz wazylam tyle ile przed ciaza. Duzo zajec w domu i nawet cwiczenia nie byly potrzebne ;) A rozstepow tez nie mam i nie mialam ale to juz mysle duza role gra kwestia genow. Pozdrawiam
 
Hejka, ja po porodzie miałam płaski brzuszek. Ale przed porodem wyglądałam na maksymalnie 4 miesiąc, rozstępów też nie mam po ciąży, ale mam rozstępy sprzed ciąży i używam rewelacyjnych kosmetyków PALMERS, naprawdę skóra pięknie po nich wygląda i ładnie rozjaśniają rozstępy, kosmetyki są ze stanów ale nie są drogie i można od niedawna kupić je na allegro.
W ciąży stosowałam ten: PALMERS NA ROZSTĘPY - CIĄŻA + 25% GRATIS 315 ml (1085356250) - Aukcje internetowe Allegro
A teraz używam ten: PALMERS FIRMING balsam ujedrniajacy do ciala 315ml (1083497014) - Aukcje internetowe Allegro

Jestem z tych kosmetyków bardzo zadowolona i szczerze je polecam.

Powodzenia w walce z rozstępami.
 
ja mam okropne rozstepy na brzuchu,ale nie przejmuje sie tym bardzo. Jestem szczesliwa, ze nie jestem juz ociezała jak słoń, nie jestem spuchnieta, moge sie w nocy bez problemów przewracac z boku na bok...rewelacja:-) tylko rana po cesarce czasami jeszcze zaboli.
 
Ja kupiłam balsam w aptece, do ujędrniania piersi, można stosować podczas ciąży i karmienia, ale... jest jedno wiele ALE, o którym się dowiedziałam po przeczytaniu ulotki, przed karmieniem trzeba umyć piersi, więc balsam stoi na półce :o( Jakoś nie sadzę, że przed karmieniem będę miała jeszcze czas na umycie piersi...
 
Ja kupiłam balsam w aptece, do ujędrniania piersi, można stosować podczas ciąży i karmienia, ale... jest jedno wiele ALE, o którym się dowiedziałam po przeczytaniu ulotki, przed karmieniem trzeba umyć piersi, więc balsam stoi na półce :o( Jakoś nie sadzę, że przed karmieniem będę miała jeszcze czas na umycie piersi...

Dziwne co da umycie piersi skoro balsam na pewno już wcześniej się wchłonie, chyba że o sam zapach chodzi.

Mi w zasadzie na razie te rozstępy nie przeszkadzają jak patrzę na mojego małego mężczyznę, ale znając siebie to za parę tygodni euforia minie i zacznie mnie trafiać patrząc na nie.
 
reklama
Do góry