reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasza uroda po porodzie

reklama
Czy wy też macie jeszcze przebarwienia na twarzy po ciąży? Bardzo mi się to nie podoba i zastanawiam się czy zejdzie. Tak samo mam wrażenie że mam bardzo dużo wody w organizmie. Mam jeszcze 7kg nadwagi ale wyglądam na bardzo opuchniętą... jak pozbyć się nadmiaru wody?
 
Kasiek co do przebarwień na twarzy nie pomogę niestety bo nie miałam z tym problemu

a mam pytanie czy zaczełyście może już jakieś bardziej intensywne ćwiczenia?
na wagę nie narzekam bo jest już ok ale mam wrażenie że moje ciało jakieś takie mało jędrne się zrobiło gł, uda, pupa i ten flaczek na brzuchu- niby coraz mniejszy i po 2 porodzie więc nie zniknie od razu ale juz mnie zaczyna denerwowac i mam zamiar jakieś brzuszki robic
przymierzam się także do jakiegos fitnesu ale to dopiero od września
 
ja nie robię żadnych ćwiczeń bo nie mam narazie siły na nic ani czasu, może jak mały będzie większy to jakiś fitnes bo sama w domu nigdy się nie zmobilizuję, tym bardziej do brzuszków


Kasiek ja przebarwień nie mam, jeśli chodzi o wodę to chyba spożywa się jakieś określone pokarmy,a le nie wiem dokładnie co musiałabyś na necie poszukać, oraz pije się dużo wody
 
Pytałam się Was o jakiś fajny krem na rozstępy, w końcu kupiłam ten Flos-Lek Slim Line ( Flos-Lek Slim Line, krem - żel na rozstępy, 100 ml - Apteka Internetowa Dbam o Zdrowie ) i po wykorzystaniu całego opakowania, mogę z czystym sercem polecić. Rozstępy stały się znacznie mniej widoczne, a mam porównanie z paroma które zrobiły mi się na piersiach i których nie smarowałam.

z tej serii również dobry i skuteczny jest na celulit
 
gdybym ja jeszcze była systematyczna w smarowaniu tych rozstępów :((

U mnie też różnie bywa z tą systematycznością, ale mimo to różnice widzę :-D

Najlepiej mój mąż ostatnio kiedy zobaczył że zamawiam krem na rozstępy to się ze zdziwieniem zapytał " a Ty skarbie masz rozstępy?" Chyba faktycznie rozstępy i celulit to tylko kobiety widzą :-)
 
reklama
Najlepiej mój mąż ostatnio kiedy zobaczył że zamawiam krem na rozstępy to się ze zdziwieniem zapytał " a Ty skarbie masz rozstępy?" Chyba faktycznie rozstępy i celulit to tylko kobiety widzą :-)[/QUOTE]

hehe, mężczyźni.... mój, by nawet nie zauwazył jakbym w kasku po domu chodziła ;)
 
Do góry