reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasza uroda po porodzie

reklama
Jeśli chodzi o włosy to słyszałam dobre opinie o Waxu, Seboradinu, radicalu. Podobno dobre efekty daje też olejek rycynowy i sok z rzepy.
 
Ja teraz stosuję Radikal-mgiełka do wcierania i łykam tabl. belissa. Niewiem czy to mi pomogło czy coś innego ale już tak strasznie mi nie wypadają.

A co to jest ten wax?
 
Łykam skrzyp w tabletkach, włosy dalej mi wypadają w dużej ilości, ale te garści włosów są już chyba nieco mniejsze niż jeszcze miesiąc temu. :tak:Zawsze miałam słabe i cienkie włosy, więc zdziwiłabym się, gdyby nagle zupełnie przestały wypadać i się zrobiły grube i gęste :confused: Chociaż nie miałabym nic przeciwko takiemu zaskoczeniu ;-)
 
reklama
odżywki wax są b. skuteczne, można je dostać prawie w każdej aptece, zasadniczo sa 2 rodzaje: do włosów ciemnych i jasnych, a teraz jeszcze jakies inne rodzaje wprowadzili, które róznią sie głównie pachnacymi dodatkami,
odzywki sa polecane nawet osobom po chemioterapii
najlepiej działaja w cieple, wiec mozna owinac głowe recznikiem i uzyc suszarki albo nałozyc odzywke i chodzic w czapce ;)
bylam bardzo zadowolona uzywajac tej odzywki, musze znów ją kupić ;) moze cos podziala na te moje włosy, inaczej bede niedługo łysolem
 
Do góry