reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

połóg: dochodzimy do siebie po porodzie

reklama

ewela28

Fanka BB :)
Miasto
KG/Usm
Rozwiązania
0
Po porodzie cieszymy sie jak jestesmy juz w domku :-)

Po miesiącu zakładamy obciskająca bielizne i chudniemy w szybkim tepie :tak:;-)

kaj

Zaangażowana w BB
Miasto
Łomianki
Rozwiązania
0
ja tez najbardziej boje sie pologu. Chyba porodu boje sie mniej... moge nawet powiedziec ze wcale bo wbilam sobie do glowy ze wszystko bedzie ok :) Ale z pologiem jakos mi ciezko sobie wytlumaczyc ze bedzie dobrze :(

ewelinka307

Miasto
Legionowo
Rozwiązania
0
Po pierwszym porodzie w połogu miałam tragiczną depresje wszystko wyobrażałam sobie inaczej rzeczywistość mnie przerosła bałam się przewinąć własne dziecko żeby go nie połamać i często ryczałam w drugim połogu było wszystko super totalny przypływ energii i umiałam już wszystko przy dziecku zrobić ciekawe jak będzie teraz:-)

paulka82

Miasto
szczecin
Rozwiązania
0
dziewczyny spokojnie, ja w pierwszym połogu to cały czas czułam się jak na haju :-D;-) normalnie miałam tyle energii w sobie,ze przez to nabawiłam się zapalenia dróg rodnych, bo zamiast odpoczywać to ja latałam jak kot z pęcherzem i wszystko chciałam załatwić sama:tak:
więc spokojnie bez nerwów, wszystkiego się można nauczyć i przetrwać a w razie co jesteśmy tu po żeby się wspierać i doradzać:-)

Ewitka

Majowo-lutowa mama
Miasto
magiczne miasto
Rozwiązania
0
Dziewczyny nie bójcie sie, nie jest tak źle. Naprawdę przy dzidzi zapomina się o wszystkim, że tu boli, tam się leje. Dziecko działa jak lek przeciwbólowy. Ja też wcześniej nie wyobrażalam sobie tego megaokresu, jak to będzie dodatkowo przy ranach, że to piecze, boli, ale dało radę, tylko z siedzeniem bardzo długo miałam problemy, z zazdrością patrzyłam na te dziewczyny, co jeszcze w szpitalu karmiły dziecko na siedząco. Ja przez swoje liczne szwy dopiero po miesiącu zaczęłam karmić na siedząco, ale ja byłam specyficznym przypadkiem, błyskawicznie urodziłam, ale strasznie popękałam, a jeszcze przy okazji nie odmówiłam sobie tej przyjemności, żeby jeszcze w szpitalu nosić swoje maleństwo, choć nie powinnam, no ale macierzyństwo takie jest.

scorpioniczkaa

Rozwiązania
0
Ja przy pierwszym dziecku przez dwa tygodnie ledwo chodziłam i siadać nie bardzo mogłam, bo miałam sporo szwów, ale potem było ok.

Mnie najbardziej przerażają podpaski :szok: nienawidzę ich i nie cierpię czuć jak coś ze mnie wypływa - czuje się wtedy taka brudna. :no:

reklama

kaj

Zaangażowana w BB
Miasto
Łomianki
Rozwiązania
0
to tak jak ja... najgorsze te podpaski i fakt ze cos z nas ciagle leci. O porodzie zawsze mowi sie duzo, ale malo kobiet mowi o pologu. Nawet kolezanki jak zaczynaja opowiadac to mowia o porodzie, dopiero jak zaczynam drazyc temat to cos wspomna o pologu. Ale mowia ze jest do przezycia. Wiec jakos to przezyjemy... Nie mamy wyjscia. A moze nie bedzie tak zle.

Autor Podobne tematy Forum Odpowiedzi Data
B Połóg - ponowne krwawienie Ciąża, poród, połóg 2
K Połóg Ciąża, poród, połóg 10
F Połóg - krwawienie i ból brzucha Ciąża, poród, połóg 1
K Połóg Potrzebuję porady 6
B Połóg Potrzebuję porady 4
M Połóg krwawy, po pologu krwawo Ciąża, poród, połóg 2
boska.ka Trwający połóg, samopoczucie Ciąża, poród, połóg 9
karolinakychy Połóg Grudniowe mamusie 2019 0
Biedroneczka83 Połóg - ciągle parcie na pęcherz (posiewy, morfologia OK) Ciąża, poród, połóg 14
M Pochwa po porodzie Potrzebuję porady 12
A Szczepienia ochronne Ciąża, poród, połóg 0
Gagatka88 Baby Blues i depresja poporodowa - warto rozmawiać Ciąża, poród, połóg 71
M Styczniowe mamy 2018 Styczniowe mamy 2018 17253
aniavicky Połóg Ciąża, poród, połóg 10
M Plamienie po połogu Ciąża, poród, połóg 3
M Bezpłatne warsztaty treningu mięśni dna miednicy w Poznaniu Poznań 1
Arteofbeauty Połóg..samopoczucie, zdrowie itd.. Dzieci urodzone w grudniu 2013 0
afiliacja POŁÓG, czyli jak dochodzą nasze ciała i psychika po porodzie, baby blues itd. Dzieci urodzone w kwietniu 2012 219
konwalianka Połóg i wszystko co z nim związane Dzieci urodzone w lipcu 2011 177
Aestima Połóg Czerwcowe archiwum 422
klaudencja Połóg i n Dzieci urodzone w kwietniu 2011 98
IzaBK Połóg Archiwum mam listopadowych 255
I Torba do szpitala - poród, połóg Dzieci urodzone w październiku 2006 30
efunia POŁÓG Dzieci urodzone w październiku 2005 98
U Każdy znajdzie coś dla siebie.😉😉 Potrzebuję porady 1
aniaslu Lekcja II. Co ty tam do siebie mówisz? Mamy działamy. III Edycja 60
K Dbanie o siebie w ciazy Potrzebuję porady 12
joabab Dbamy o siebie i swoje brzuszki - czyli zdrowo się najadamy Kwietniowe mamy 2018 19
Gagatka88 Małe, ale Biuściaste Mamuśki - znalazłyście dla siebie stanik? Przyszłe mamy 11
Tusiaczek2402 Wątek zakupowo-wyprawkowy, czyli co kupuje mamusia dla siebie i dzidziusia :) Dzieci urodzone w styczniu 2016 30
kroczek_k Zadbana mama - czyli jak zadbać o siebie po porodzie Dzieci urodzone w kwietniu 2014 18
makota89 Wyprawka - co powinna kupić mamusia dla siebie i dzidziusia? Dzieci urodzone w lipcu 2014 1641
anka87a Off-topik. Chwila tylko dla siebie. Jakie książki/filmy polecacie. Dzieci urodzone w kwietniu 2013 53
S Mama – kobieta, Tata - mężczyzna - jak zadbać o siebie, będąc rodzicami – warsztat Ogłoszenia - Warszawa 1
E Mamo, zrób coś tylko dla siebie :) Ogłoszenia - Łódź 0
MamaAnuszka Dziecko zbliża czy oddała od siebie? Jak to jest? Rozmowy o seksie 76
tosia1 Opieka nad Dzieckiem u siebie w domu Porady prawnika 1
D Mama Kobietą Sukcesu - Czas na Zmianę. Przyjdź na warsztaty i odzyskaj wiarę w Siebie Ogłoszenia - Wrocław 0
masebi czas dla siebie - marzenie? Mamy pracujące 36
Anylka Dieta 36s - Trzeba się w końcu wziąć za siebie. Diety, diety 4
Evulek coś dla siebie czyli Mama Egoistka Roczniaki i dwulatki 7
Bazuka Sierpniowa mama dba o siebie Dzieci urodzone w sierpniu 2011 127
kruzolek21 Wychowanie - pewnosc siebie Mamy z Irlandii 8
tusenfryd18 Jak dbamy o siebie w ciąży Czerwcowe archiwum 592
Z Jak przekonac siebie i meza do posiadania drugiego dziecka? Rodzeństwo 54
justyna1980 Zaakceptować siebie czy nie? Duże jest piękne 72
andzia1987 jak szybko po porodzie doszłyście do siebie Ciąża, poród, połóg 9
M od kiedy ojciec może zabrać dziecko do siebie? Relacje rodzinne 10
jusqua Szał zakupów, czyli co kupiłyśmy dla siebie i naszych maluszków! Dzieci urodzone w maju 2009 1844
zgred A co robimy dla siebie i dla własnej przyjemności? Hobby, wyjścia, zakupy itp Dzieci urodzone w maju 2007 748