reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Duża mama i duże rozstępy :(

eowyna

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
27 Kwiecień 2010
Postów
44
Ech, pewnie temat rzeka, ale przez te rozstępy czuję się jeszcze gorszej. Nie dość, że tłusta, nie dość, że znowu rodzi w listopadzie i będzie jeszcze tłustsza, to jeszcze kolejne rozstępy do kolekcji :/ Usuwałyście je jakoś?? Kombinuję, żeby po porodzie się wziąc za siebie, słyszałam o możliwości usunięcia rozstepów i tak sobie myślę, co Wy o tym wiecie... :zawstydzona/y:
 
reklama
No tak,temat rzeka,zwłaszcza ze nie wiem czy któraś po urodzeniu dziecka wyszła obronna ręką i uchroniła swoje ciało przed biało-czerwonymi kreskami ;)
No ja moge powiedziec ze z kremami juz nie próbuje bo na mnie nie działaja nawet te niby specjalistyczne kupione w aptece.Moze troszke rozjaśniaja rozstepy ,ale nic poza tym.
A o jakich możliwościach słyszałas?

O, cześć, własnie Ci odpowiedziałam w innym wpisie :) Słyszałam o laserze, o którym tam pisałaś, Fraxelu, ale nie wiem, jakie to są koszta. Podobno to jest najlepsza metoda, kiedyś jedyną opcją było wycięcie skóy z bliznami - ale wtedy powstawały nowe blizny :O
 
raczej chyba zadna z nas- chyba ze są wyjątki -ma rozstepy ja tez sie sparowałam , cudowałam, i tak trzaskała skóra na brzuchu i piersiach. no cóz mam je ale zmiast sie nad nimi użalać pokochałam je , tak samo ja swoje własne tu i ówdzie. raczej ich sie nie pozbędne a z czasem moze wyblakną ale raczej nie znikną. Buizle wielkie kobitki
 
raczej chyba zadna z nas- chyba ze są wyjątki -ma rozstepy ja tez sie sparowałam , cudowałam, i tak trzaskała skóra na brzuchu i piersiach. no cóz mam je ale zmiast sie nad nimi użalać pokochałam je , tak samo ja swoje własne tu i ówdzie. raczej ich sie nie pozbędne a z czasem moze wyblakną ale raczej nie znikną. Buizle wielkie kobitki

Ale tekst, az mnie ciary przeszly po plecach kiedy przeczytalam o "trzaskajacej" skorze :-D

Ja nie moglam sie przyzwyczaic do swoich rozstepow zupelnie, a malo ich niebylo. Jeszcze te na piersiach przezylam, na brzuchu mam tylko jeden, wiec moge udawac, ze go nie widze, ale na udach... Bo przytylam w ciazy spoooooooro za wiele i niestety sie pojawily. Przed trzy lata probowalam sie z nimi pogodzic, i w koncu usunelam, wlasnie tym fraxelem, o ktorym piszecie. I ni mo :-) !
 
ja jestem 4 miesiace po porodzie jeszcze mi nie zbielaly i wygladaja okropnie jaki krem moze byc najlepszy ???? stosowalam perfecta mama ale nic mi nie dalo
 
Ostatnia edycja:
ja jestem 4 miesiace po porodzie jeszcze mi nie zbielaly i wygladaja okropnie jaki krem moze byc najlepszy ???? stosowalam perfecta mama ale nic mi nie dalo

Jak jeszcze Ci nie zbielały, to masz szanse sie ich łatwo pozbyć. Ale ja stosowałam chyba wszystkie mozliwe kremy, wsjo mi zbielało z czasem i nie zniknęły... Może dermatologa zapytaj?
 
To zalezy od tego, gdzie robisz, ile masz tych rozstepow itd... Ja robilam w Elite na Pereca w Wawie, placilam trzy tysiace, bo sporo tego było niestety :/ Ale za to efekty sa swietne. Moge normalnie w te upaly zalozyc krotsza spodniczke czy spodenki, wczesniej nie nosilam nic co bylo krotsze niz nieco przed kolana.

Sam zabieg nie bolal, troche takie pieczenie czulam, pote skora byla zaczerwieniona i spuchnieta troche. Jeden strupek maly sie trafil.

Jak macie jeszcze pytania to piszcie!
 
Jak wyglada skóra po takim zabiegu?
Czy aby móc go w ogole wykonac trzeba miec nie opaloną skóre ?

No skora jest po zabiegu zaczerwieniona, moga byc jakies strupki, ale nie wyglada to zle i szybko schodzi. Co do opalania, to absolutnie nie wolno! Nie robia takich zabiegow na opalona skore. 4 tygodnie trzeba czekac, czy jakos tak. No opalac sie po zabiegu tez nie mozesz przez pare tygodni, bo moglyby byc podraznienia.
 
reklama
Ja też sie borykam z tym problemem..... rozstepy mam dosłownie wszędzie.... Piersi brzuch tyłek uda nawet na łydkach mam.... jestem 5 miesięcy po 2 już porodzie ..... No i także próbowałam sie tego pozbyc kremami ...... Ja tam żadnych laserów nie che niech sobie te rozstępy są..... Pogodziłam sie już z tym i coraz mniej mi to przeszkadza.... Bardziej mnie niepokoją moje kg..... ale to na inny temat :))
 
Do góry