reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Duża mama i duże rozstępy :(

reklama
kiedyś myślałam, że rozstępy mam tylko ja i nikt więcej
pojawiły się na moim pięknym brzuszku w ciąży z pierwszym dzieckiem
najśmieszniejsze jest to, że ja nie zwracałam uwagi na mój piękny brzuch, kiedy jeszcze taki był, a nawet mówiłam, że jestem gruba i nie wierzyłam ludzią, którzy sprawiali mi komplementy, uważałam, że kłamią
teraz jak naprawdę mam brzydki brzuch, doceniam, że kiedyś miałam spaniały
jednak wtedy nie miałam męża, ani dzieci
teraz mam cały świat przy sobie
byłam na konsultacji pod koniec wakacji 2011r. u lekarza, który praktykuje w szpitalu oraz ma swój prywatny gabinet operacji plastycznych, obejrzał mój brzuch ze swoim specjalistą, powiedział, że jest naprawdę sfastygowany i zabieg usunięcia będzie bardzo skąplikowany, zresztą porównał do powiększania piersi i podał mi koszt 12 tysięcy, bo do tego, musi być anestezjolog, zaraz po konsultacji byłam bardzo napalona, tak zrobię to, będę zbierać kase i raz na zawsze pozbędę się przykrego widoku, mąż mnie z lekka wyśmiał, że "niezły interes z tego robią" i chyba dużo naiwniaczek znajdują, skoro pracują w tak wypsionym lokalu; byłam wściekła za jego podejście
ten laser to w to nie wierzę, jak ktoś ma świeże rozstępy i ich mało to może spróbować, ale w moim przypadku to dała bym komuś poprost zarobić bez efektu dla mnie
mam już swój wiek, własny ogródek, w którym nikt nie musi na mnie patrzeć jak chodzę z gołym tyłkiem i rozstępami, jak jestem na polaży to kożystam, bawię się, nie kręcę tyłkiem przed innymi facetami, mój mąż jest bardzo za mną i akceptuje każy mój detal, tylko ja mam czasem trudności zaakceptowaniem siebie, ale uczę się tej akceptacji i nie zamierzam nigdy odejśc od męża czy flirtować z innymi facetami, dlatego, żeby się czuć atrakcyjna, czy coś w tym stylu
a wogóle to super przystojni faceci są puści, np. taki Tomasz Karolak jaki on przystojny:crazy:nie bardzo, a jaki jest głęboki, wzięty aktor, otaczany pięknymi aktorkami i innymi rzeczami na topie , ma swój urok, szlifuje talent i tym zdobywa wszystko czego pragnie
ja już aktorką nie zostanę czy kimś podobnym, nie muszę wyglądać jak Foremniak, bo mnie kamera nie ocenia, jest mi z tym dobrze
a jeszcze lepiej jak wiem, że Wy kochane laseczki też się z tym borykacie, w kupie raźniej się podtrzymywać
najbardziej pozdrawiam wszystkie, które nauczyły się z tym żyć:laugh2:
 
Ech, pewnie temat rzeka, ale przez te rozstępy czuję się jeszcze gorszej. Nie dość, że tłusta, nie dość, że znowu rodzi w listopadzie i będzie jeszcze tłustsza, to jeszcze kolejne rozstępy do kolekcji :/ Usuwałyście je jakoś?? Kombinuję, żeby po porodzie się wziąc za siebie, słyszałam o możliwości usunięcia rozstepów i tak sobie myślę, co Wy o tym wiecie... :zawstydzona/y:

Na usuwanie rozstępów powinno się decydować jak najwcześniej, wtedy są szanse na całkowite ich pozbycie się. Kiedy stają się blade i perłowe, wtedy pozostają już tylko zabiegi chirurgiczne. Wszelkie zabiegi kosmetyczne mogą sprawić, że rozstępy staną się jedynie mniej widoczne. 
 
Mi na rozstępy pomógł olejek Bio oil, stosowałam go regularnie, efekty są widoczne po jakichś 2 miesiącach, dlatego trzeba być cierpliwym... Do tego używam na co dzień preparatu przeciw rozstępom z serii Sexi mama z bielendy. On też jest skuteczny, zapobiega powstawaniu nowych podczas ciąży
 
Do góry