reklama

Duża mama i duże rozstępy :(

Temat na forum 'Duże jest piękne' rozpoczęty przez eowyna, 21 Czerwiec 2010.

1. eowyna

eowyna Zaciekawiona BB

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Ech, pewnie temat rzeka, ale przez te rozstępy czuję się jeszcze gorszej. Nie dość, że tłusta, nie dość, że znowu rodzi w listopadzie i będzie jeszcze tłustsza, to jeszcze kolejne rozstępy do kolekcji :/ Usuwałyście je jakoś?? Kombinuję, żeby po porodzie się wziąc za siebie, słyszałam o możliwości usunięcia rozstepów i tak sobie myślę, co Wy o tym wiecie... :zawstydzona/y:

2. eowyna

eowyna Zaciekawiona BB

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    O, cześć, własnie Ci odpowiedziałam w innym wpisie :) Słyszałam o laserze, o którym tam pisałaś, Fraxelu, ale nie wiem, jakie to są koszta. Podobno to jest najlepsza metoda, kiedyś jedyną opcją było wycięcie skóy z bliznami - ale wtedy powstawały nowe blizny :O

3. reklama
  4. viola30

viola30 marcowa mama'06 Entuzjast(k)a

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    raczej chyba zadna z nas- chyba ze są wyjątki -ma rozstepy ja tez sie sparowałam , cudowałam, i tak trzaskała skóra na brzuchu i piersiach. no cóz mam je ale zmiast sie nad nimi użalać pokochałam je , tak samo ja swoje własne tu i ówdzie. raczej ich sie nie pozbędne a z czasem moze wyblakną ale raczej nie znikną. Buizle wielkie kobitki

5. Muffinka

Muffinka Aktywna w BB

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Ale tekst, az mnie ciary przeszly po plecach kiedy przeczytalam o "trzaskajacej" skorze :-D

Ja nie moglam sie przyzwyczaic do swoich rozstepow zupelnie, a malo ich niebylo. Jeszcze te na piersiach przezylam, na brzuchu mam tylko jeden, wiec moge udawac, ze go nie widze, ale na udach... Bo przytylam w ciazy spoooooooro za wiele i niestety sie pojawily. Przed trzy lata probowalam sie z nimi pogodzic, i w koncu usunelam, wlasnie tym fraxelem, o ktorym piszecie. I ni mo :-) !

6. mamusia michasia

mamusia michasia Początkująca w BB

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    ja jestem 4 miesiace po porodzie jeszcze mi nie zbielaly i wygladaja okropnie jaki krem moze byc najlepszy ???? stosowalam perfecta mama ale nic mi nie dalo

Ostatnia edycja: 4 Lipiec 2010
  7. eowyna

eowyna Zaciekawiona BB

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Jak jeszcze Ci nie zbielały, to masz szanse sie ich łatwo pozbyć. Ale ja stosowałam chyba wszystkie mozliwe kremy, wsjo mi zbielało z czasem i nie zniknęły... Może dermatologa zapytaj?

8. graz1974

graz1974 Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0

9. Muffinka

Muffinka Aktywna w BB

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    To zalezy od tego, gdzie robisz, ile masz tych rozstepow itd... Ja robilam w Elite na Pereca w Wawie, placilam trzy tysiace, bo sporo tego było niestety :/ Ale za to efekty sa swietne. Moge normalnie w te upaly zalozyc krotsza spodniczke czy spodenki, wczesniej nie nosilam nic co bylo krotsze niz nieco przed kolana.

Sam zabieg nie bolal, troche takie pieczenie czulam, pote skora byla zaczerwieniona i spuchnieta troche. Jeden strupek maly sie trafil.

Jak macie jeszcze pytania to piszcie!

10. reklama
  11. Muffinka

Muffinka Aktywna w BB

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    No skora jest po zabiegu zaczerwieniona, moga byc jakies strupki, ale nie wyglada to zle i szybko schodzi. Co do opalania, to absolutnie nie wolno! Nie robia takich zabiegow na opalona skore. 4 tygodnie trzeba czekac, czy jakos tak. No opalac sie po zabiegu tez nie mozesz przez pare tygodni, bo moglyby byc podraznienia.

12. Serduszko1

Serduszko1 Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Ja też sie borykam z tym problemem..... rozstepy mam dosłownie wszędzie.... Piersi brzuch tyłek uda nawet na łydkach mam.... jestem 5 miesięcy po 2 już porodzie ..... No i także próbowałam sie tego pozbyc kremami ...... Ja tam żadnych laserów nie che niech sobie te rozstępy są..... Pogodziłam sie już z tym i coraz mniej mi to przeszkadza.... Bardziej mnie niepokoją moje kg..... ale to na inny temat :))

Poleć forum