reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

reklama
Czy któraś z was ma konto w PKO BP z możliwością zrobienia debetu? Czy to prawda że jak sie ma konto z debetem to nawet jak wejdą jakieś pieniądze to trzeba spłacić debet aby je wypłacić?

Marzka ja mam takie konto;-) na spłacenie debetu masz okreslony czas np miesiąc i jeżeli tak sie stanie, ze go w tym czasie nie spłacisz, to nie wypłacisz pieniędzy zanim go nie pokryjesz;-)
 
Martynia cudnie stoi jak się czegoś trzyma:) Kto ma moje konto na nk to dałam zdjęcia:) Ale fajnie:)
U nas też upałek, mam okazję się poopalać kiedy Perła śpi lub kiedy rano tatuś się nią zajmuje bo ma w tym tyg od 14 pracę.
Mała wzbogaca co chwilę swój słownik, dziś doszło 'papa':)

Jejku mala zdolniacha z tej Martynki:) Moj Franek to daleko w lesie za nia, a mlodszy tylko tydzien. No, ale co sie dziwic, w koncu imie zobowiazuje:) (moja imienniczka:p)
 
Czy któraś z was ma konto w PKO BP z możliwością zrobienia debetu? Czy to prawda że jak sie ma konto z debetem to nawet jak wejdą jakieś pieniądze to trzeba spłacić debet aby je wypłacić?
Debet masz przyznany na rok czasu ... o ile się nie mylę do 500 zł zgadza się ?:)
I nie trzeba go spłacać by wybrać pieniądze :)
 
wozeczek ladny tylko ze bardzo drogi!!!
Ja bym sobie na taki nie pozwolila nawet majac kase...jestem ciekawa za co sie tak na prawde tyle placi? moze za ta dozywotnia gwarancje,albo firme.

kurcze a mi sie nie podobaja takie wózki i te parasolki również..mam za swoje i tacham mojego x-landera:)

Mnie sie tez nigdy nie podobaly te parasolki, bo jak widzialam te klekoczace malusienkie koleczka to jakos nie umialam sobie wyobrazic, ze bede sie z takim meczyc. Wozek ma mial miec dla mnie 4 duze pompowane kola. Niestety w praniu okazalo sie, ze inne rzeczy tez sa wazne- jak np. waga ( maclaren wazy caly 7,5 kg, podczas gdy sam stelaz od tako wazy chyba 9 kg), dostep do kosza z zakupami w tako, gdy na stelazu mamy spacerowke jest dosc utrdniony, a na pelnej raczce nie bardzo jest jak powiesic tysiac reklamowek z zakupami:) no i te wstretne kola co mi pękły;/. Wszystko to zlozylo sie na moja decyzje o zakupie parasolki....tylko, ze postanowilam, ze jak parasolka to juz taka, ktora nie bedzie mnie denerwowac klekoczacymi kolami, malym niedostepnym koszem na zakupy itd. I wiecie co, jak na razie nie zaluje, bo ten wozek swietnie sie prowadzi, mimo tych malych koleczek, a jego funkcje (np daleko zasuwana buda z filtrami uv swietnie sprawdzaja sie teraz w upaly, nie musze sie meczyc z parasolka. No tylko ta cena.....ale zamierzam miec jeszcze przynajmniej jedno dziecie, wiec moze i ono zalapie sie na ten wozek:)

Dziewczyny wczoraj zrobilam interes zycia! Postanowilam kupic sobie wieksza torbe do wozka, bo ja jakos w tej takowskiej no ni eumiem sie pomiescic. Znalazlam na necie taka: USA SKIP HOP DUO TORBA DO WOZKA+przewijak czarna (1090446428) - Aukcje internetowe Allegro , no ale znowu cena zabijajaca....wiec dalam sobie spokoj. Niedawno kolezanka mi o niej przypomniala, mowiac, ze widziala torby na allegro, ktore pasowalyby mi do wozka i ze widziala te torby kiedys w tk maxxie w nizszej cenie bo za 60 zl. No to wczoraj podjechalam do tego sklepu i juz mialam wychodzic z pustymi rekoma, gdy nagle wsrod torebek damskich zauwazylam ta torbe. Spojrzalam na cene i...nie uwierzycie.... 11 zl!!!!!!!!! Az poszlam sie do kasy zapytac......i faktycznie jedyne 11 zl! Przecenili te torby, bo jak to pani stwierdzila " one strasznie dlugo im juz wisialy". Byly 2 ostatnie, wiec bez zastanowienia wzielam obie:p i to jeszcze w kolorze pasujacym mi do wozka, bo w niebieskie moro:) Normalnie caly dzien wczoraj chodzilam podjarana jakiz interes zycia zrobilam:)
 
reklama
Witam was serdecznie.U nas ciepło, mały ma katar ale na szczęście noc w miarę przespał z jedną pobudką bo nos mu sie zatkał. Mam tyle pracy w domu że nie wiem za co najpierw się wziąć. Muszę ustalić plan działania bo tak to latam po domu i w rezultacie nic nie robie. Od urodzenia Michała stałam się gorzej zorganizowana.
 
Do góry