reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z opoczna i okolic

poziomki

mama 00 08 11 13 15
Dołączył(a)
25 Czerwiec 2010
Postów
6 663
Miasto
Birmingham
Witam czy są wśród was mamy z Opoczna i okolic??
Przeprowadziłam się niedawno i nie znam tu nikogo za bardzo:sorry2:
Macie może jakieś zdanie na temat szpitala w Opocznie??
 
reklama
Napiszcie może coś o miejscach gdzie można pójść z dziećmi,sklepy dla maluchów itd.
Proszę też o namiar na jakiegoś dobrego gin:-).
 
hej poziomki:) powiem tak, jesli chodzi o ten szpital to zależy jaki oddział to różna opinia. Ja mieszkam tu od urodzenia i nie narzekam na szpital a byłam w nim pare razy włacznie z porodówka rok temu:)) z dziećmi tak naprawde nie ma gdzie iść prócz placu zabaw albo bajkolandu, a ginekologa polecam Nowakowskiego jest naprawde dobry w swoim fachu:) na zakupy tez nie ma za bardzo gdzie isc ja sama jezde do kielc zeby kupic cos malemu ale mozna zajrzecz do galerii inspiro albo świata dziecka. pozdrawiam :)
 
hej poziomki:) powiem tak, jesli chodzi o ten szpital to zależy jaki oddział to różna opinia. Ja mieszkam tu od urodzenia i nie narzekam na szpital a byłam w nim pare razy włacznie z porodówka rok temu:)) z dziećmi tak naprawde nie ma gdzie iść prócz placu zabaw albo bajkolandu, a ginekologa polecam Nowakowskiego jest naprawde dobry w swoim fachu:) na zakupy tez nie ma za bardzo gdzie isc ja sama jezde do kielc zeby kupic cos malemu ale mozna zajrzecz do galerii inspiro albo świata dziecka. pozdrawiam :)

A już straciłam nadzieje że ktoś się odezwie:-)
Bajkoland już znamy i lubimy:tak:
Kurcze o Nowakowskim są różne opinie-niektóre straszne:dry:
 
dziewczyny napiszcie coś o porodówce w Opocznie.
Jakie są warunki ?
Czy można używać piłki, worka sako, drabinek, prysznica w czasie porodu ?
Piszcie !!!!!!!!!!
 
Dziewczyny napiszcie coś o porodówce w Opocznie.
Jakie są warunki ?
Czy można używać piłki, worka sako, drabinek, prysznica w czasie porodu ?
Piszcie !!!!!!!!!!
 
Hej.
Ja rodziłam w Opocznie cztery lata temu. Zadowolenie średnie malejące.
Podczas akcji porodowej gdy wody mi odeszły i leżałam juz na fotelu porodowym okazało się że musze z niego zejść bo jest dziewczyna, która szybciej urodzi. Podejrzewam że to było powodem niedotlenienia mojego synka. Na szczęście udało się lekarzom wyprowadzić mojego synka na prostą i nie ma żadnych komplikacji to plus dla nich. Wtedy całą noc przeżywałam horror bo nikt do końca nie powiedział mi co się dzieje i dlaczego dziecka nie ma przy mnie.Całe szczęcie że wszystko skończyło się dobrze. Ach zapomniałabym przy okazji jezcze pęknięty miał obojczyk i o tym też dowiedziałam się od pielęgniarki która pomagała mi przewinąć maluszka
Synek jest teraz pociesznym pełnym energii przedzkolaczkiem. Pozdrawiam ;)
 
Ponieważ spodziewałam się bliźniąt udałam się z ciążą do Warszawy.O szpitalu w Opocznie nie słyszałm nic dobrego nawet od osób tam pracujących,podobno straszne łapówkarstwo szczególnie na oddziałach dziecięcych.
 
reklama
Czesc dziewczyny.dolaczam sie do tematu. Czy ktoras rodzila na nowo wyremontowanej porodowce? Z tego co pamietam to remont byl w 2013r. Czy cos sie zmienilo w warunkach porodu.i czy sa jakies znieczulenia???
 
reklama
Do góry