reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

imiona dla naszych dzieciątek

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Kalinka to był mój drugi typ zaraz po Malwince, kt. niestety mężowi do gustu nie przypadła. Cieszę się, bo oba imiona bardzo mi się podobają ale i tak ostatecznie zadecydujemy po narodzinach:-)
Koleżanka miała urodzić Marikę albo ewentualnie Patrycję ale w szpitalu jak zobaczyli małą, to zadne imię nie pasowało do niej tak jak Hania:tak:
 
reklama
U nas raczej na 90% będzie Mikołaj :-)

Chyba że w szpitalu lub po nam się odmieni...
 
Moje Dzieciątko najprawdopodobniej ma "jajka" i wybraliśmy imię Joachim.
W razie gdyby się jednak okazało że jest babą to będzie Pola!
 
Nasz synus bedzie Piotruś:) Najlepsze to ze meza brat jest tez piotr i bedzie dwóch Piotrow o tym samym nazwisku;p
 
Heh, no jakbym swego syna nazwala Piotr to tez by sie nazywal jak brat mego meza. ;) A szczerze to juz kiedys chcialam tak nazwac syna, bo te imie bardzo mi sie podobalo. Do czasu az poznalam szwagra. :p Najgorzej bedzie mial nasz syn - dwoch dziadkow o tym samym imieniu. :p Zeby tylko rozdwojenia jazni nie dostal z tego powowdu. ;)

Obecnie, dokladnie wczoraj wstepnie zgodzilismy sie z mezem na Grzesia, ale zobaczymy. Maz w sumie upiera sie na Sulwestra (tez od wczoraj, wczesniej byl Czarek, Krzys). Ja natomiast chcialabym Antka a najlepiej Franka. Ale, ze Grzes nam obojgu sie podoba, wiec wstepnie to imie wybralismy. Ale i tak czekamy do porodu, bo pewnie jeszcze nie raz nam sie odmieni. :)
 
Monika373, Panienka, ja też noszę pod serduchem Mikołaja, może założymy jakiś klub ?;-):-)

A jakie planujecie zdrobnienia? Do Mikołaja oprócz Mikusia, Mikołajka i Mikiego?
 
reklama
a mnie sie jakies watpliwosci wlaczyly jesli chodzi o imie jakie wybralisymy
bo od poczatku podobal nam sie obojgu Lionel ale ostatnio sobie poczytalam i roznie to imie jest wypowiadane tutaj i tak jedni mowia z brzmieniem angielskim czyli Lajonel a inni z brzmieniem niemieckim Lionel czyli tak jak sie pisze i tera mam dylemata M chce zeby mowic Lajonel a ja juz smama niewiem :(
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry