reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

imiona dla naszych dzieciątek

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
A "najlepsze" imie zaproponowal moj brat - chrzestny malego. ;) Powiedzial "to nazwijcie Waclaw". Maz sie jednak na to imie nie zgodzil mowiac "no tak, beda jaja jak maly sie zasra przy rodzicach, a Ty bedziesz mi kazac go umyc mowiac >>wez umyj Wacka<<. Nie beda wiedziec o ktorego, ew. czyjego chodzi". Oczywiscie po tym tekscie wszyscy brechalismy dobry caly wieczor. ;)
 
reklama
a my mamy problem bo jeszcze nie wybraliśmy imienia

moje typy to Oskar albo Patryk synek chce Kacperka bo ma dwóch kolegów i strasznie ich lubi .

znacie może Patryków? bo odradzają mi Ci którzy mają ich wśród znajomych...
 
Zmienni jesteśmy...:-D wczoraj była wielkaaaa debataaaa... wypisaliśmy wszystkie imiona, które nam sie podobały,a później skreslalismy po jednym z którego jestesmy w stanie zrezygnować... i co zostało?

Edytka i Sabinka:-D

i to juz chyba ostateczna wersja:sorry2: tylko nie jestesmy pewni które, bo i to i to pasuje do nazwiska, to i to fajnie się odmienia... dylemat jest:)
 
Sarka, Patryków znam dwóch i świetne z nich chłopaki. Samo imię też mi się podoba.

Ciamajdko, mi się Sabina bardziej podoba, bo zdrobnienie od Edyty- Edzia trochę mnie razi:-) A Sabina naprawdę ładnie. I przez Ciebie znowu mi sie Tamara po głowie plącze, a już prawie o niej zapomniałam:-) Lista zamiast topnieć, to się powiększa... Malwina, Zuzanna, Kalina, Judyta, Kinga, Ewa i Tamara z naciskiem na Kalinę ehhh... Serio liczę na porządne natchnienie w szpitalu po porodzie:tak:
 
To my wczoraj z listy wykreslilismy:
Laura
Lena
Ilia
Abigail
Damaris
Doris
Malina

Ja jeszcze brałam pod uwagę: Julia i Natalia
A Tobiasz: Paulina Aurelia i Daria
ale akurat to były nasze osobiste typy, nie wspólne więc nie wchodziły w gre:)
 
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry