reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

imiona dla naszych dzieciątek

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
reklama
Ciamajdko to nie będzie Konwalii?????? łoooo dlaczego????
Mnie sie podoba Edyta...Edzia znam świetna ,ładna dziewczyna i jak fajnie do niej pasuje ta Edzia (Sabina nieeeee będą na nią mówić Saba, a tak wołaja na psy!!!!) tzn . mój tak miał!
 
Hmm...z tych dwóch to bardziej Edyta, chociaż mnie się kojarzy z fochatą Górniakową :p Ciamajdko, u nas miała być właśnie Julka ale okazało się że ma sisiora :p
 
kurde.... prawie wszyscy za Edytą... T. też bardziej za Edytą... mi i jemu podoba się skrót Edi..
a może być jeszcze Edytka, Edycia, Edzia to nieeeee....:p

A co do Sabiny... rzadziej spotykana, ale jakos mnie urzekło, mimo że znam taka jedną upierdliwa o tym imieniu, ale bardzo bardzo miłą...
co do skrótu Saba to własnie tak bym mówiła... może to idiotyczne ale moja pierwszą wielką olbrzymia miłością była moja bokserka Saba... przecudowne, ukochane, słodkie psie... wcale by mi to nie wadziło.. byłabym dumna jakby mówili Saba:) haha.. ale może być Sabcia, Sabinka, Sabunia, Sabusia... idealnie...

na razie dalismy też porządzić rodzicom i dac im się wykazać..
mama T. jest za Sabinką...
zobaczymy za którym imieniem będą moi rodzice, bo raczej już żadnego innego wyboru nie będzie..
przegrzebalismy skarbczyk imion, ze trzy księgi na necie... nic więcej nas nie urzekło:)

Konwalia to była moja wielka fascynacja i na zawsze gdzies w sercu zostanie, w końcu tak mówiłam od kilku miesięcy, ale gdzieś z biegiem czasu poczułam że to nie jest imię dla NIEJ...i któregoś dnia powiedziałam o tym T. a on do mnie "właśnie to samo poczułem i chciałem Ci o tym powiedzieć":p
 
Ostatnia edycja:
Ciamajdko - no zmieniacie zdanie jak rękawiczki :-) Coraz trudniej jest. Z tych dwóch to ja nie pomogę, bo każde ma swoje plusy i minusy (oczywiście w moim mniemaniu)... ehh, mam nadzieję, ze rodzice pomogą przynajmniej :-)
Neftis - ja stawiam na Kalinkę :-)
 
Ciamajdko no wiesz co!!!! Moja Saba tez była bokserką hmmmm kochałam ją straszliwie:))))

Edzia jest miodzioooo jak sie kogoś zna i tak mówi do tej osoby to takie normalne jak Kasia, Asia itd...
Choć wiesz Sabinka też niczego sobie:))))
 
no patrz:))))))))))))))) niestety miała raka i nie udało jej się uratować, ale silna była.. w wieku 4 miesięcy przeszła parwowirozę:) ehh...
 
no patrz:))))))))))))))) niestety miała raka i nie udało jej się uratować, ale silna była.. w wieku 4 miesięcy przeszła parwowirozę:) ehh...

Moja dała nam popalić jak była szczeniakiem tak do roku.....zjadła.... cały fotel:szok:jak wróciłam z pracy były tylko sprężyny i fundamenty :szok::szok::-D, ochhhh dużo by o niej pisać, a jak szła na spacer na smyczy z 5 letnim Adrianem to on leciał prawie w powietrzu:-D:rofl2:

Krzynko no własnie ja też do tej kuzynki M nie wyobrażam sobie mówić inaczej jak Edzia choć ma dopiero 23 lata:happy2:
 
reklama
Ciamajdko oba imiona bardzo ładne. Sabina, niby nietypowe, ale dzisiaj w przedszkolach już coraz więcej Sabinek. Mnie się bardziej podoba Edyta, mam w pracy kumpelę o tym imieniu, mówimy na nią Edzia, albo Edit (jak Edith Piaf) :-)
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry