reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2010...

mysia- bedzie oki,jestes juz na finiszu i masz wyznaczony dzien w szpitalu.dopakuj torbe i duzo odpoczywaj, to jescze kilka dni:tak:

ale numer,trixi i sara mialy wyznaczony termin cc, obie na 1wrzesnia i co:-D:-D:-D
obie urodza i tak w tym samym dniu, nieplanowo niezle:tak:
 
reklama
Hejka Dziewczyny, ja dzisiaj nadgonic Was nie moge, co siade do czytania, to albo mam telefon, albo cos pakuje a wczesniej mialam SR- panowie dzisiaj myli lalki, a moj P jako jedyny podjal sie ubrania laleczki w bodziaki :-)

Napisala Sara wkleilam w watku wiadomosci ze szpitala.Oby nam dotrwala do rana, to bedzie miala na spokojnie CC, bo ma wyrazne przeciwskazania do porodu SN po 1 porodzie, takze trzymajmy kciuki aby do rana dotrwala. Moze te skurcze co 20 min jeszcze sie rozejda jak u Justynki na poczatku.
Napisalam Sarze, ze kciuki trzymane i aby dotrwala do ranka.
Osz...juz coraz bardziej mam treme, moze nie strach ale ...jak to bedzie ? :-)
Gratuluje Wam serdecznie wizyt!
Tosiu- uf, uf, uf bo juz sie martwilam, z Twoich objawow juz co najmniej odklejania sie lozyska spodziewalam, albo gestozy. Jak dobrze, ze to tylko stresy a ciążą jest jak czytam wsio OK :-) Martwiłam sie łobuzie jeden !
Alcia- podobnie...niedobrze, ze takie samopoczucie, w razie...zawsze lepiej jechac na Ip.Mowili dzisiaj w szkole R ze jesli matke coz wyraznie niepokoi, jakis nieuzasadniony strach i dziwne dolegliwosci to lepiej jechac do szpitala sie zbadac, ponoc teraz bardziej zachowujemy sie zgodnie z instynktem i podobnie w chwili porodu, ze wiemy nagle co robic.
Mysia- oj to rzeczywiscie niska hemoglobina, nie czulas sie źle, słaba? W szpitalu Ciebie podreperuja, moze cos podgonia z tym zelazem. Byle do soboty Kochana! :-)

Przepraszam jesli kogos pominelam, juz dzisiaj nie nadrobie wszystkiego, rankiem poczytam, musze wczesniej wstac, bo od 9 wylaczaja na calym osiedlu wode, cos trzeba porobic, wlosy umyc itd. Nie wiadomo kiedy wlacza, bo jakas awaria.

Dobranoc i trzymam kciuki za nasze dziewczyny w szpitalach.... !
 
Ostatnia edycja:
Patrzcie jak sie umowily

mialy obydwie miec cesarki 1.09,a teraz obydwie urodzą 25,niezle

Sara ,Trixi trzymamy kciuki za Was dziewczyny

spadam do lozia
milego wieczoru i malo skurczy
 
Mysia ja mam hemoglobinkę 7,8 :) czasami ledwo żyję.

Toska- super,że wsio ok po wizycie.
Poodpoczywaj troszku a jutro napewno lepiej się będziesz czuła.

Ja czekam, aż mama wybędzie na lotnisko po moja siostrę a to dopiero o 24,30 za to o 23,30 wpadnie kumpela z mężem bo oni odbierają moja sis z lotniska więc posiedzimy pogadamy potem T. z pracy wróci z kebabem dla mnie wszamam raz dwa i idę lulu bo koło 3 pobudka psy obudza mnie jak mama z siostra wróci.
Jutro siostra od swojego męża zabiera do nas córcie swoją więc będę miała zajęcie od rana do nocy bo jestem ulubioną ciocia od wspólnych zabaw w doktora i inne :)
Mała da popalić poruszam się to i może urodzę na dniach heh.
Najgorzej te jej pobudki o 7 ranko jak wparuje mi do pokoju.

Jakoś dam radę

Dobranoc mamusie.

Zajrzę do was jutro jak tylko znajdę chwilunie ale przy siostrze i jej córci to będzie graniczyło z cudem.

Trzymam mocno kciuki za juterkowe cc i wizyty i za wsio co ma się jutro wydażyć u was, aby potoczyło się po waszej myśli.
 
Ja tylko sie zameldowac ,ze jeszcze w dwu paku. Po wczorajszej wizycie u ortopedy nie mam kompletnie ochoty na nic jestem zalamana ale to nie bede smucic. Odezwe sie jak bede albo rodzila albo mi minie handra. Gratuluje kolejnym rozpakowanym mamusia i trzymam kciuki za jutrzejsze cesarki ,a Sara tak sie oburzyla ze Trixi na nia nie czeka ,ze malenstwo zrobilo swoje by mama sie nie czula samotnie i prosze obie i tak urodza w tym samym terminie. Trzymam kciuki za dziewczyny ,ktore sie rozkrecaja by wszystko bylo jak najlepiej i najmiej bolesnie. Dobranoc
 
Nic dziewczyny ja zmykam spac bo juz wszystko mnie boli i kurczy... a jutro duuzzzoo do zrobienia a i oczywiście USG :) Dobrej nocy!!! i rano pamiętajcie o kciukasach za sare i trixi!!!!
 
Hej Dziewczynki!
Staram się ,ale nie jestem w stanie Was nadrobić (nawet samych dzisiejszych postów), zwłaszcza,że Mała wisi na cycu praktycznie cały dzień, a P. cały czas okupuje kompa. Z tego jednak, co pamiętam:
Wolfheart- gratuluję synusia!!!
Saraa, Calineczka, Justyna ,Trixi trzymam kciuki!!! Oby wszystko poszło szybciutko i sprawnie, a Maluszki zdrowe!!!
Całuski dla Was wszystkich!!!
 
hej kobitki!!
dochodzi 7,30 Saraa zaraz pójdzie pod nóż:szok: jejku kolejne maleństwo już prawie w objęciach mamusi!!:-)aaaa no i Trixi też!!!
Ja szykuje się na wizytę..pogoda jakas taka do bani, szaro, buro i wieje jak chol..... chyba zaraz się rozpada a ja nie mam co na siebie włożyć!!wszystko ciasne!!:crazy:
Angelus trzymaj się mocniutko i ucałuj gwiazdeczkę !!!!
mammi daj znać jak tam jutro cię przyjmą!!!:tak:
 
reklama
Do góry