reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2010...

Wiecie wlasnie byl u mnie delegat z pracy od mojego meza i przyniosl z okazji urodzenia dziecka prezent od wszystkich pracownikow. 8 Kartonow z Pamperami
3 pudla po 112 kazdy, w rozmiarze 1
3 pudla w rozmiarze 2
i 2 pudla w rozmiarze 1
Wow to mam zapas na rok. Ale chlopaki mieli super pomysl. Jestem w szoku,
Wow, na serio super sprawa! Taki prezent jest chyba najbardziej sensowny bo pamperów to trza a trza :-)
 
reklama
Wiecie wlasnie byl u mnie delegat z pracy od mojego meza i przyniosl z okazji urodzenia dziecka prezent od wszystkich pracownikow. 8 Kartonow z Pamperami
3 pudla po 112 kazdy, w rozmiarze 1
3 pudla w rozmiarze 2
i 2 pudla w rozmiarze 1
Wow to mam zapas na rok. Ale chlopaki mieli super pomysl. Jestem w szoku,
nieźle, z gestem, Niemcy czy Polacy?
A ja znów mam lenia, obiad z wczoraj, ale odkurzyć by się przydało....a się nie chce
 
hejka ja mega happy po wizycie, miałam dokładne usg i Mały waży 3124 g, jest wlasciwie gotowy do wyjścia, choc szyjka jeszcze długa i zamknięta, ale maluszek jest nisko ułozony i stąd te rwania i drętwienia nog. Ginek stwierdził, ze poród może sie zacząć w każdej chwili ! Ale jeszcze nie dziś :)

Zaraz poczytam co tam u was, chciałam sie tylko szybciutko pochwalić, bo jestem taka zadowolona i tak mi lekko i w koncu humorek wrócił, bo w pracy ostatnio u małża niespokojnie i w domu tez przez to zważona atmosferka...ale nawet małż sie dzis usmiechnął i powiedział mi na uszko, ze bardzo , bardzooooo czeka na naszego syneczka.

Trzymam kciukaski za mammi.
Beniaminko jak twoja wizytka?
 
saraa faktycznie prezent rewelacyjny, chyba najbardziej trafiony z wszystkich możliwych. Ja jak ktos pyta co chccę dostać to mówie pieluchy to mówią że sobie jaja robię...

Msdracula czyżby Cię coś zaczynało ruszac? :)

asiek gratuluję dzielnej coreczki!!! oby jej tylko dziś tam nie zrazili to już z górki będziesz miała. Super że tak ładnie znosła pierwszy dzień w przedszkolu. Kurcze a ja zapomniałam henny kupić i mam tylko brązową...

Właśnie wróciłam z targu (raz w tygodniu jest u nas taki typowo wiejski jarmak) i nakupowałam świeżutkich warzywek i owoców. A jak zmokłam i zmarzłam!! Teraz to normalnie mi się oczy kleją i chyba musze się położyć poczekam tylko aż kapuśniak się ugotuje do końca
 
Aaaaa.... już tak późno a ja jeszcze w szlafroku :szok: Oglądam BB albo gram w pasjansa - jednym słowem zabijam czas a tu nawet bety nie zrobione.
Dobrze, że mam na obiad ogórkową z wczoraj.
Spadam bo ani się obejrzę a Małż wróci z pracy a tu bajzel na kółkach :laugh2:
 
Msdracula to brzuch pobolewa na poczatku tak lekko jak na miesiaczke, ale tak po kilku godzinach ten bol sie staje juz mocniejszy taki , ze nie mozna oddychac i to sa te co 5 min.

dziekuję :)
czyli trzeba czekać aż będzie taki mocny, czy już wcześniej do szpitala?
kurcze najlepeij to jak wody odejdą i nie ma takiego dylematu

a widzę że dzisiaj nie tylko ja zaczynam być przeterminowana :) ehhh...a myslałam że urodzę wcześniej :baffled:
 
reklama
msdrakula kochana jak tylko cos cie zaniepokoi to lec na IP i nikt juz teraz nie ma prawa cie zawrócić, bo jestes idealnie w terminie. Te pierwsze skurcze wlasnie takie jak na okres, niekoniecznie muszą mocno boleć, ale to juz sygnał.
 
Do góry