reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dieta naszych dzieciaków :) mniam mniam

reklama
Lena nie pije w ogóle mleka już z rok:sorry:
jedynie je rano zupę mleczną na śniadanie, je jakieś jogurty itp.
w zeszłym roku robiłam jej pod tym kątem badania, bo wtedy jogurtów jesć nie chciała tylko zupę mleczną, ale poziom wapna i fosforu miała książkowy więc uważam że je wystarczająco.
 
Tosia rano je mleczko z chrupkami, a wieczorem i w nocy pije kaszkę mleczną:tak: a w ciągu dnia jak ma taki kaprys, to i jogurcika skonsumuje;-)
 
Jula pije Beblion 4 - jakieś 200 ml z samego rana. Jeszcze na śpiąco się dopomina i mówi JUJA CHCE MLETO:):):) Nie ma przeproś! Co ciekawe: wszystko pije z kubka, je widelcem i łyżką, ale mleko pije z butelki. Ostatnio na jej oczach zrobiłam rano mleko w butelce i przelałam do kubka. Tak, żeby widziała, że to jest to samo. I co? I d..... blada. Tknąć się nie chciała. Postanowiłam mleko dawać dopóki będzie chciała pić Nie zaszkodzi. Zjada też serki i jogurty, ale zwykłego mleka nie chce pić. Nawet kakao nie chce się tknąć, więc zostajemy przy porannej flaszeczce:)
 
Wiki też pije mleko z butelki, ale już takie zwykłe z kartona :tak: choć ilości są małe ok 150ml rano i wieczorem( choć wieczorem nie zawsze) Poza tym ogólnie bardzo mało je :-(
 
Magdzik to tak samo jak Kuba :) Kuba też je sam widelcem i łyżką, pije z kubeczka, dużego kubka czy butelki bez dziubka,ale mleko/kaszka musi być z niekapka z takim sylikonowym dziubkiem:-D
mleka z kartonu nie podajemy bo ma skaze:confused2:
 
Kic moja Ola piła Bebilon Pepti do ponad 4 lat, i musiało być we flasi :tak: A od ponad roku nie ma już skazy i pije zwykłe mleko i to 2 razy dziennie bo przedszkolu kakao, kawę lub zupę i w domu do kolacji musi być kakao:tak:
 
reklama
Do góry