reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

witam moje kochane pobudke juz dzis mialam o 7:30 ;/
niezbyt jestem zadowolona...
bo oczy mi sie kleja jak nie wiem...
ale co zrobic.
juz mam posprzatane, dzis zupka pomidorowa wedle zyczenia m... :)
m pojechal z samego ranca zawiezc tesciowa do lekarza, wiec pewnie jak beda po to mi z nia przyjedzie ;/


bubka dobrze zes zrowa... a korzystaj korzystaj.
nie wiem co chialam jeszcze napisac...
spiaca jestem :D
 
reklama
Witam

Anabuba ja czytam na bierzaco wiec nie jest zle:-D:-DDobrze ze wykonalas ten telefon, dopoczywaj;-)

Jak widac dotarlismy do domku torby juz rozpakowane wiec czas zaczac pranie:-D
Laura w przedszkolu to moge na spokojnie wziasc sie za robote:tak:
Nie bardzo mi sie chce bo jakos niewyspana jestem:eek:
Corka z rana pomarudzila ze nie chce isc do przedszkola ale jak juz tam zaszlysmy to szybko mnie oddelegowala do domu:-D na szczescie obylo sie bez placzu:-)

W samolocie chwilke potrzepalo nami ale nie bylo groznie.Laurze strasznie sie podobalo. Mi mniej bo uszy strasznie zatykalo. Ogolnie latamy z przodu a wczoraj 1 raz usiedlismy z tylu:baffled: nie polecam:no: w przodzie ciszej:happy:

Obiad juz mam gotowy wiec ide prac
 
witacie porannie moje panie;-):tak::tak:
za oknem słoneczko i jakieś ptaszki słyszę
ale chyba przymrozek jest bo na polach biało a na autach śnieg:tak:
mloda steka w łóżeczku maly lata po mieszkaniu
a ja leze i leze i leze:-D:-D:-D
zaraz trza sie za porzadek jakis wziasc bo babka z kokardkami ma przyjechac:tak:
a pozniej z mlodymi na spacer
wczoraj bylismy w miescie zakupilismy akumulator i juz jestem zmotoryzowana:tak::-D
no ale o 250 zl jestem lzejsza:sorry::confused2:


bubka weszłam na chwile zeby zobaczec co to za stronka i zostalam na godzine:-D:-D:-D
świetne kurcze rzeczywisie studenci to maja łeb:-D
 
Witam laseczki :happy:
od wczoraj próbuję coś napisać i ilekroć napiszę i wczytuje posta to mi wywala i pokazuje error:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: mam nadzieje że tego wczyta wreszcie bo niby cos tam w kompie grzebałam :baffled:
 
Ja tez mam juz popsrzatane,no prawie:-);-)Zostaly mi kurze i pomyc stoly:tak::tak::tak:Mlode sie bawia ,wiec ja korzystam i wskoczylam sobie na bb:-):tak:
ANKA
Fajnie ze dotarliscie do domku:tak::tak::tak:
Ja tez jestem niewyspana,ale u mnie to norma hehe

MALINUS
mam nadzieje ze teraz komp juz bedzie Tobie dzialal:tak::tak::tak:
Bo nie ma nic bardziej wkurzajacego niz jakies cholerne zawiechy brrr:no:
 
Witam laseczki :happy:
od wczoraj próbuję coś napisać i ilekroć napiszę i wczytuje posta to mi wywala i pokazuje error:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: mam nadzieje że tego wczyta wreszcie bo niby cos tam w kompie grzebałam :baffled:

udalo sieeeeeeee :)

A ja zjadlam z mezem sniadanko i za godzinke po Laure
Tak jedlismy i ogladalismy filmik ze prania nie wstawilam :/


Dowikla bo my to z tych co spaly do 10 czasami do 11 :))
 
czesc mamuski!!!!
witam sie i ja dzisiaj.wczoraj mnie nie było bo nie miałam czasu na kąpa,rano sprzatanie,gotowanie obiadu,pranie bo na popołudnie zaplanowalam sobie wypad na zakupy.:tak:jak pojechalam z domu o 13 to wtuciłam o 19 ale kupiłam wszystko co miałam w planie czyli......dzieciakom buty,szaliki,rekawiczki i czapki,krystianowi kurtke,pampersy ,kaszki.i jestem lzejsza o 700zł.jeszcze musze sobie kozaki kupic i m kurtke ale to po nastepnej wyplacie.
a dzis od rana tez na nogach jestem,krystiana do szkoly musiałam zawiesc,obiad zrobic,posprzatac.teraz mam chwilke czasu wolnego bo dzieci spia,m pojechal po krystiana do szkoly wiec ja szybciutko na bb wskoczylam zobaczyc co tam u was.

wiec to co zapamietałam.....

as-bardzo mi przykro.:-(
trzymaj sie!!!

anabuba-fajnie ze wesele sie udało i ze sie wybawiłas.
i super ze zdrowa jestes jak ryba.;-)

dowikla-kochana a ty z czego sie odchudzasz????
przecież ty szczuplutka jestes.:tak:

ania-szkoda ze i tym razem nam sie nie :no:udało spotkac.:-(
mam nadzieje ze jak nastepnym razem bedziesz u iwonki to sie zobaczymy.
 
Witajcie :-D ja tylko na momencik póki Kuba jeszcze śpi :tak: pogoda się ładna zrobiła, więc jak mój syn wstanie to pójdziemy na spacer :tak: M mi pisał że do końca tygodnia powinien być w domu :tak: na reszcie :-) ale co z tego jak zaraz do pracy będzie szedł :sorry: no cóż trudno się mówi i się żyje dalej :-D idę zjeść obiadek póki mogę na spokojnie usiąść ;-) zajrzę jak będę miała chwilę :-D
 
reklama
hej laski

chrzciny przezylam wiec jest dobrze :-D:-D:-Dświniak był pyszny jedlismy go trzy dni:-D:-D:-DLenka zaczela pieknie gaworzyc :tak::tak:czasami to az sie usmieje bo tak slicznie chce cos powiedziec:tak::tak::tak:
Jak ogarne chałupe to poczytam bo mam sajgon w domu:-D:-D:eek::eek::eek:
wczoraj czasu nie bylo na sprzatnie bo siostre trzeba bylo odwiezc na lotnisko a mój juz niesety nie miał urlopu wiec do krakowa i spowrotem troche mam:tak::tak::tak:przyjechalam i byłam zmeczona poszlam spać:eek:
Pozdrawiam was serdecznie :-):-)
 
Do góry