reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zakupy / promocje / okazje

reklama
co do zabawek vtech to zgadzam się z justMe5 z nowych nie ma za dużego wyboru, dzis wpadlam do sklepu toy planet jak się nie mylę i pytam czy mają zabawki firmy vtech?
a sprzedawczyni :szok: jakiej? no i wszystko jasne, dlatego kupilam kilka uzywanych, np
kula interaktywna,
drzewko- zjeżdzalnia
i takie male lusterko muzyczne :-)

i będziemy polować nakolejne zabawki vtech :-)
 
JustMe ja mam obie kule,ta z FP i ta z Vtech'a

tak jak pisala Afilacja ta z FP do bani,tzn. moze tak,ja mialam troszke inne oczekiwania.
pisze na niej touch a nie push,wiec myslalam,ze jak mala sie do niej zblizy i jej dotknie to zacznie sie toczyc,a ja trzeba konkretnie pchnac zeby sie kawalek ruszyla.

Ja jestem zdecydowana fanka zabawek Vtech,szczegolnie,ze tutaj ich wybor ogromny.

dzisiaj zakupilismy ksiazeczke
Vtech In The Night Garden Sing & Slide Nursery Book - Electronic learning - Baby & pre-school - Toys & games - Sainsbury’s

kosztowala polowe ceny bo sa promocje swiateczne:-)
 
u mnie tez sie ta kula toczy,z tym,ze trzeba ja pchnac konkretnie.
ja to bardziej myslalam,ze bedzie uciekac jak sie dziecko zblizy do niej.

...no i nie wiem co robić z tą raczkująca kulą... Afi, nic się nie zmieniło, marnie się rusza??? Bo właśnie padła mi mikołajkowa koncepcja.... :eek:

No ja postanowiłam delikatnie rozpakować jednak tą kulę, zanim ją oddam, i sprawdzić jak to z nią jest. I stwierdzam, że nam pasuje - kula się toczy. Oczywiście nie leci jak opętana bez końca, potoczy się trochę
(metr, półtora) i staje, dziecko musi podejść i pchnąć i znowu ucieka. Mi się to podoba, bo jak ta kula będzie ciągle uciekała i nawet nie da się dotknąć, to dziecko w końcu ją oleje i przestanie się interesować. Chodzi właśnie o to żeby trochę uciekła, dziecko ma za nią podejść, dotknąć - wiadomo że maluch delikatnie nie dotyka, tylko rzuca się całym ciałem, jak to dzieci - i kula dalej ucieka jakiś metr, półtora a maluch idzie za nią. Ja tak to widzę - jako zachęta do pierwszego raczkowania i uważam, ze kula w tej roli się sprawdza. Wiadomo, ze jak dziecko będzie już zasuwało jak mały samochodzik, to nie będzie potrzebować zachęty w postaci kuli - znajdzie na nią inny spób ;). Więc my ostatecznie zosatwiamy tą kulę i nie oddajemy.
 
U mnie kula była puszczana głównie na panelach, na dywanie - schaggy z długim włosem - też daje radę, choć wiadomo, że nie tak jak po panelach, no cudów nie ma, a z ciekawości sprawdziłam ten dywan, bo myślałam ze może dziewczyny puszczały na jakiejś wykładzinie. Po dywanie toczy się wolniej, bo opór i to spory przy dużym włosie, i leci jakieś pół metra do metra.
 
my dzisiaj kupiliśmy prezent pod choinkę - słynny garniuszek na klocuszek:) Małemu bardzo się podoba:) zwłaszcza jak śpiewa i świeci mu się nosek:)

Wonka mam do Ciebie pytanie: Czy jest sens kupować do spacerówki jakiś śpiwór? Np. taki co ma polar lub futerko w środku. Pytam bo nie wiem czy na angielską pogodę się przyda:)
 
Ja tak trochę z innej beczki :p Naprawdę fajne i oryginalne pomysły na prezenty: Prezenty i Gadżety
My tam kupujemy często różne gadżety, polecam bardzo. Fajna jest kula 8 (wróży ;P) albo świecący prysznic czy jajko z fasolką (którą najpierw trzeba pielęgnować aby urosła ;)) na której jest tekst np. Kocham Cię :) Zresztą same popatrzcie sobie :)
 
reklama
wczoraj koleżance pokazywałam, tę ośmiornicę do kąpieli z TOMY.. ogóln ie bardzo odradzała.. a uzasadnienie: do środka do ośmiorniczek wlewa się woda.. i jak się do końca nie wysuszy ich (nie ma takowej możliwości) to niestety zalegające w niej resztki wody tworzą czarną maź.... i potem śmierdzi.. ona wywaliła ją po 3 tygodniach użytkowania.. nie było żadnej możliwości domycia tego....
 
Do góry