reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zakupy / promocje / okazje

jeny ale tu pomyslow na zabawkowe zakupy:-)
osmiorniczki do kapieli z tomy kupilismy kiedys mojej bratanicy i jest meeeeega zadowolona:tak:
mi sie bardzo spodobal muzyczny ogrodek i teraz mam dylemat:-(czy kupic mu ten ogrodek czy palak z tiny love, wiem ze to zupelnie dwie odmienne rzeczy ale moge wybrac tylko jedna:-(
 
reklama
poproszę bardziej obrazowo, bo nie rozumiem...
No to dokładniej: kładę kulę włączoną na podłogę, lekko ją ruszam, a ona mówi :Ooo.." włącza się muzyczka i w tym samym czasie kula kilka razy się obraca (ucieka przede mną). Po chwili się zatrzymuje i znów trzeba ją poruszyć, żeby uciekała.
 
Ostatnia edycja:
u mnie tez sie ta kula toczy,z tym,ze trzeba ja pchnac konkretnie.
ja to bardziej myslalam,ze bedzie uciekac jak sie dziecko zblizy do niej.
 
Dziewczyny mam pytanie, ile dokładnie kosztuje ten szczeniaczek u was w cerfurach?
i czy na pewno jest ten bon za 40 zł?
dzięki za odpowiedź.

Niestety u nas czego się obawiałam mały kryzys z kasą, bo kupiliśmy materiały do domu i teraz musimy trochę przyoszczędzić.
Dlatego rozglądam się za czymś fajnym a jednocześnie w miarę tanim!!!
Bo na badziew z bazarków szkoda kasy!!!
 
Dziewczyny mam pytanie, ile dokładnie kosztuje ten szczeniaczek u was w cerfurach?
i czy na pewno jest ten bon za 40 zł?
dzięki za odpowiedź.
Zerkinij na to co pisałam na głównym, odnosnie promocji na szczeniaczka z piramidką. Ale sam szczeniaczek rzeczywiście kosztował 108 zł a przy kasie dostałam e-bon na 40 zł. do wykorzystania od 1 do 31 grudnia.
 
reklama
Do góry