reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

To ja już jadę po te malibu jak nie chcesz :-D
Dawaj adresssss...
Do ciebie też jade masło prawdziwe ukraść :-D

Dagmar wysłać z kokardką?:-D

Cześć laseczki ja od 5 nie śpię bo musiałąm kombinować z nowu z moczem a mały jak na złość nie chciał mi nasikać w końcu jak już miałam zrezygnować i wyszłam z pokoju słyszę jakieś "eeee" z pokoju wchodzę a tu pół woreczka siuśków no i T zawiózł część wyników popołudniu a druga część koło piatku. Od wczoraj mój Michał zaczął sam siadać nareszcie siada z podporu bocznego i z czworaków narazie tak troche nieporadnie ale ważne że się coś ruszyło.

gratulacje dla małego siadacza :-) i oby mocz wyszedł dobrze...

Hej Dziewczynki

Wczoraj i dzisiaj mój P. ma wolne więc nie zaglądałam za często na BB..ale nadrabiam powoli.....przed wyjściem do szpitala....-mam mieć usg wątroby,śledziony ,wątroby i aorty (?!):szok: Strasznie się boję ,że coś znajdą:-:)-:)-(
Zajrzę do Was jak Młody pójdzie spać po południu....
Miłego dnia wszystkim.

Usg aorty?:eek:
nie bój się, trzymam kciuki :tak: daj znać jak najszybciej jak wyniki

i ja się witam na tym wątku :-)

Sto lat dla Danielka :-)
Cherie czekolada mówisz...mhmm mam mieszankę wedlowską i szafce i kusi coraz bardziej :-D

To wy gromadźcie te zapasy a potem się podzielicie co?;-)Bo u mnie się nie chcą gromadzić, jeszcze nie zjem dobrze już spalę i jaka tu sprawiedliwość??

Matko najsłodsza to ja się podzielę :-D
Mi każdy kawałeczek zalega potrójnie chyba ;/ zjem kawałek ciasta i od razu czuję się cięższa. może nie wyglądam, ale ważę sporo..chyba upchana jestem ;/

my po wizycie u ortopedy ..u Gabi wszystko ok :-) co do kapci to mówi,że teoria jest jedna i nie trzeba niczego wymyślać- dopóki dziecko chodzi przy meblach czy z pomocą zwykłe skarpety z abs-em :tak: jak zacznie chodzić samodzielnie zakładamy kapcie, bez żadnych usztywnień z miekką podeszwą :tak:

to dobrze, że wizyta w porządku :-)

Hej ho ... gawędziary!

Oo,oo ... Dafii hej ;)

EDIT:

Nie krępować się moją obecnością no! :)
Zalazłam, patrzę a tu teraz cisza :> Jak zaraz rykaczu mnie wezwie to się znowu rozpiszecie :D

Ness wcale się nie krępuję - wręcz przeciwnie :-)

Mi naprawdę dobrze tu pisać :) Cały czas czytałam zamknięty, ale wolałam przeczekać burzę.

Któraś z Was wstawiła fajny filmik dokumentalny o tym eksperymencie niemycia się przez 6 tygodni :-D No i stronkę z kawałami sklepowymi :-D dzięki laski :)

Teraz mecz oglądam i żesz w pyszczek jeża wygrywamy :-D na razie ;-) [ooo remis jednak....]

Alan mi dziś włączył w telewizorze tryb sklepowy i musiałam przełączyć na tryb domowy co skutkowało skasowaniem wszystkich ustawień i kanałów wrrr T się wkurzy, bo poukładał sobie kanały i znów będzie musiał :-D

Cześć Daffi.
 
reklama
Sylwia, a trudne w robieniu to ciasto? Bo ja jestem antytalent do pieczenia, ale smaka mi zrobiłaś.
A butki mają mieć sztywną piętkę, Elizie chyba chodziło o to, że reszta bucika miękka nie krępująca ruchów.

Wiesz zalezy...:-Ddla mnie nie bylo trudne,najgorsze to ciasto,reszta poszla szybciutko:tak:ogolnie jest wart poswiecenia:tak:
Kopciuszku masz juz wyniki Patryka??? czy przegapilam?

Nie nie przegapilas;-)odbiore jutro bo dzis nie chcialo mi sie jechac specjalnie do miasta,jutro jade bo mam zaproszenie do kumpeli na kawcie wiec przy okazji odbiore i zajrze do przychodni;-)pediatra oceni czy jeszcze potrzebne jest leczenie.
Ale sie ciesze tego spotkania z kumpela:-)tego mi bylo trzeba:tak:
 
Witaj Luuuzna.

no ja moge z reka na sercu podpisac sie pod tym co pisze Lanjaa to chyba taki etap teraz. Julka moja jest nieznosna.... piszczy placze wymusza wszytsko krzykiem a dzis chyba ogolnie przeszla sama siebie. pospala mi 15 minut to juz w ogole dzialalo na nasza niekorzysc.
Najgorsze ze niesprzespane nocki trwaja juz 3 miesaice.. i nie zapowiada sie lepiej.zeby nie ida.. wsio jest ok to czego ten czort ode mnie chce w nocy?

ok ja lece spac. jutro z ranca sie odezwe poki czas bede miala.
 
Ostatnia edycja:
Kopciuszku mam nadzieje ze leczenie nie bedzie juz potrzebne:) a jak Julka w przedszkolu? juz sie zadomowila?

Luuuzna tak mialam ochote na cos slodkiego:D przypomnialas mi ze mam cukierki:D
 
reklama
Do góry