reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jesienno - zimowa panna młoda

sil_89

Fanka BB :)
Dołączył(a)
23 Wrzesień 2010
Postów
159
Miasto
Wielkopolska
Witam,

14 października przyszłego roku biorę ślub kościelny. Nie jestem w stanie przewidzieć jaką będę mieć pogodę, ale za ciepło na pewno nie będzie. Dlatego proszę o rady co do sukni ślubnej, a zwłaszcza dodatków typu bolerka, płaszcze... mile widziane zdjęcia.
Sama chciałabym żeby suknia była delikatna, bez krzykliwych dodatków, może z delikatnym rękawkiem, prosta.

Co prawda sama suknia będzie szyta, to wierzch wolałabym kupić.
Już teraz wolę się zorientować albo i się zdecydować, co prawda szyć można będzie dopiero po narodzinach mojej Fasolki, ale zawczasu lepiej wiedzieć...

czekam na rady
pozdrawiam Sil
 
reklama
Witam,

14 października przyszłego roku biorę ślub kościelny. Nie jestem w stanie przewidzieć jaką będę mieć pogodę, ale za ciepło na pewno nie będzie. Dlatego proszę o rady co do sukni ślubnej, a zwłaszcza dodatków typu bolerka, płaszcze... mile widziane zdjęcia.
Sama chciałabym żeby suknia była delikatna, bez krzykliwych dodatków, może z delikatnym rękawkiem, prosta.

Co prawda sama suknia będzie szyta, to wierzch wolałabym kupić.
Już teraz wolę się zorientować albo i się zdecydować, co prawda szyć można będzie dopiero po narodzinach mojej Fasolki, ale zawczasu lepiej wiedzieć...

czekam na rady
pozdrawiam Sil
Ja miałam we wrzesniu i polecam na pewno zakupic bolerko z długim rękawem:)
 
podoba mi się coś takiego ja poniżej, delikatne futrkowe bolerko, przyozdobione broszką - skromnie i wytwornie
images

Może być czywiście w wersji z długim rękawem.
Fajnie by wyglądał taki płaszczyk do prostej sukienki
winter-wedding-dress.bmp
 
yenefer - bolerko śliczne, ale chyba jednak zdecyduję się na płaszcz; jakoś bardziej będzie pasowało do mojego męża, który (o zgrozo) wymyślił sobie, że chce we fraku iść... chociaż sama nie wiem. Grunt żeby mi ciepło było i wszystko się ze sobą zgrało :)

Gabinia - piękna suknia i ciekawie się prezentuję z tym futerkiem, jeśli mnie wzrok nie myli :) niestety nie dla mnie takie cudo.

dzięki i czekam na kolejne propozycje
https://www.babyboom.pl/forum/members/gabinia-37260.html
 
[/B]Gabinia - piękna suknia i ciekawie się prezentuję z tym futerkiem, jeśli mnie wzrok nie myli :) niestety nie dla mnie takie cudo.



kochana nawet nie wiesz jaki tani mam komplet na sobie:))
to mój drugi ślub więc nie chciałam się wykosztowywać ;)
a poza tym mam 3 dzieci które też muszę ubrać ....
suknia i futerko nie kosztowała mnie 500zł :))
 
reklama
Witamy
megusek
- zajrzałam bardzo pouczające dzięki :) co do późnego lata taki jest plan :)
(no właśnie już zastanawiam się co ja zrobię z moją Fasolką w tym czasie :( )

Gabinia
- 500?? a jeśli można spytać, to czy to jest nowy komplet?? heh ja tylko za
materiał będę płacić, więc nie będzie źle :)

i co do kroju sukni już prawie, prawie jestem zdecydowana to nie mam pojęcia co z tym okryciem, żeby to ładnie współgrało ze wszystkim...
 
Do góry