reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zabawy i zabawki naszych dzieciaczków- polecane i odradzane

reklama
Traktorek jest fajny. Nie doczytałam o który chodzi jednak sądzę, że ten muzyczny ze zwierzętami. Alcja jest nim zafascynowana.
Na jakie prezenty zdecydowałyście się ostatecznie pod choinkę, bo widziałam i czytałam, że ten problem tez już Was nurtuje? Bo ja jeszcze nie wiem. Póki co Ala nie rozumie jeszcze co to są święta, więc sadzę, że kupię jej drobiazg a Oli kupię jakiś wypasiony.
Jednak ten domek o którym pisałyście bardzo mi się spodobał. Ala lubi takie rzeczy. Kocha żółtego teletubisia.
 
Ostatnia edycja:
Ja właśnie mam dylemat, chyba też coś kupię drobnego. Dziadkowie się zastanawiają nad krzesełkiem-uczydełkiem, a ja nie wiem czy to Alci potrzebne do szczęścia. Ona w ogóle teraz jest na etapie książeczek i maskotek, takich figurek-zwierzątek i wszystkiego co nie koniecznie służy do zabawy. Czyli łyżki, garnki itd. Macie któraś to krzesełko Z Fishera? Ciekawa jestem czy Wasze dzieci korzystają z niego? Chętnie się bawią? Dwa że cena jego jest niezła więc jeżeli ALa miałaby się nim nie interesować to trochę szkoda.
 
Zuzia ja bardzo polecam krzesełko uczydełko... tak się złożyło, że Gabi ma dwa;-) Jedno polskie- które zalała kaszką:sorry2: i przestało działać, a wczoraj Babcia, kupiła w Auchanie na promocji dwujęzyczne...ze względu na to, że wciąż naciskała na tamto niedziałające i oczekiwała melodii... Wczoraj w Auchanie te krzesełko kosztowało 179 zł minus 20% więc warto było.
 
to i tak dużo. Mi się podoba jednak muszę myśleć o prezencie dla starszej. I jeszcze w grę wchodzi fakt iż robię święta u siebie więc trochę kasy pójdzie no i jestem na wychowawczym. Szkoda mi wydawać tyle kasy na rzecz, którą jak się założę Ala obejrzy i nie będzie z tego korzystała albo będzie korzystać przez dwa miesiące góra dwa i pójdzie na dwór i będzie zaraz chciała rowerek i inne podwórkowe zabawki. Ech przy dwóch to już spory wydatek.....
 
Krzesełko uczydełko- mały dostał na oczek od chrzestnych. Z początku sceptycznie do tej zabawki podchodziłam, ale okazało się że mały ją lubi. Sprawdziła się. Po kilkanaście razy dziennie z niej korzysta. Jednak gdybym miała sama kupić- to myślę, że nie kupiłabym. Jak dla mnie za drogi wydatek.
Co do Mikołaja- to kupię jakiś drobiazg typu książeczka "pierwsze słowa" ( są w cenie ok 5-6 zł więc mogę nawet 3 mu kupić) a na święta..hmmm...no właśnie, sama nie wiem. Chyba coś z zabawek edukacyjnych.
 
Na Mikołajki to my małemu nic nie kupujemy. W zeszłym tygodniu dostał dwie zabawki do pachania takie na patyku ( jedna AŻ 8 zł) i uwielbia je. A i tajk zabiera wszystko od starszego z pokoju. Nad Świętami się jeszcze zastaniwiam bo uważm że nic mu nie jest potrzebne. Jeśli już coś inni będą chcieli kupować to zastanawiam sie na LEGO DUPLO. Myslałam też o takim jeżdziku co sie nogami odpycha zeby już był na wiosnę, ale właśnie znaleźliśmy w piwnicy po starszym wię cpomysł upadł. Innych pomysłoów brak.
 
to i tak dużo. Mi się podoba jednak muszę myśleć o prezencie dla starszej. I jeszcze w grę wchodzi fakt iż robię święta u siebie więc trochę kasy pójdzie no i jestem na wychowawczym. Szkoda mi wydawać tyle kasy na rzecz, którą jak się założę Ala obejrzy i nie będzie z tego korzystała albo będzie korzystać przez dwa miesiące góra dwa i pójdzie na dwór i będzie zaraz chciała rowerek i inne podwórkowe zabawki. Ech przy dwóch to już spory wydatek.....
Oj znam ten problem z wydatkami. My planujemy to samo - Adasiowi jakiś większy a Olek dostanie żyrafę z Fisher Price z tym że nie nową. Dostałam ja od koleżanki z pracy po jej dzieciach a koleżanka zaufana więc zabawka jest czyściutka i sprawna. A na Mikołaja kupiłam farbki do wody. Już to kiedys mieli i Adaś się o nie modlił. Fajna rzecz. można kupić na allegro (wpiszcie w wyszukiwarce TINTI)
 
reklama
No ja już mam prezenty dla wszystkich:synowi dołożyłam do tel. komórkowego, dla M mam sweterek, dla przyjaciół , którzy spodziewają się dziecka śliczne kubeczki z napisem mama i tata.
Najwięcej jak zwykle dla Zuzi, bo ona nie dostaje tu od nikogo poza nami mamy wózek plastikowy formy "Smoby" i lalkę ( od 18 plus), pieska na biegunach ( tego na dole z czarną obrożą)
Toddler Toys - Labrador Dog Push Along Wooden Baby Walker, - Children's Traditional Toys and Gifts

oraz domki z figurkami
HappyLand Ready To Play Village Set : HappyLand : Early Learning Centre UK Toy Shop
oczywiście, że były na wyprzedaży 50%, bo tyle kasy to bym nie dała ;)

A co Wy kupujecie maluszkom?
 
Do góry