reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczen 2011

giovanessa-no wiesz co .....od razu do rowu:eek: oby mandatu od misiaczków nie załapał:-)

Dziewczynki to dopiero 14 sta a do końca dnia jeszcze sporo czasu zostało............więc moze coś więcej jeszcze.
Klaudoos-coś długo Cię nie ma???okeyos??? czy z wrazeń utknęłaś w wucecie???:-)
Ja tak samo nie mogę się oderwać -jakiś magiczny ten monitor...siedze jak na szpilkach .
ale się dzieje....Tonia jeszcze z godzina max i będą obydwie coś mi się wydaje
 
reklama
Dziewczyny , tylko się nie ekscytujmy za bardzo
bo jak wszystkie pójdą rodzić to kto nas będzie informował :-D
No dokładnie,ale chyba się nie da przecież pierwsze styczniówki rodzą:-) a czekałyśmy długo na to..... aby zdrowe dzieciaczki na święta były :tak:Jestem ciekawa jak paola bo od niej od wczoraj zero inf.
 
Ja dziś na wizytę idę i się mam nadzieję dowiem na kiedy mam się szykować. Moje przeczucia mówił mi, że przenoszę, bo żadnych bóli nie mam, a skurcze dwa-trzy dziennie, ale teraz dzięki forum widzę, że wcale nie musi się nic dziać i nagle akcja porodowa :p

Ja też idę na wizytę dzisiaj , więc powodzenia :-D
 
giovanessa-no wiesz co .....od razu do rowu:eek: oby mandatu od misiaczków nie załapał:-)

Dziewczynki to dopiero 14 sta a do końca dnia jeszcze sporo czasu zostało............więc moze coś więcej jeszcze.
Klaudoos-coś długo Cię nie ma???okeyos??? czy z wrazeń utknęłaś w wucecie???:-)
Ja tak samo nie mogę się oderwać -jakiś magiczny ten monitor...siedze jak na szpilkach .
ale się dzieje....Tonia jeszcze z godzina max i będą obydwie coś mi się
wydaje


Klaudoos- wyszła z psem się przewietrzyć;-)

Synuś mnie pyta,mama mogę w coś zagrać na komputerze? A ja nie dzisiaj nie możesz i mi nie wyłączaj mojej strony:-D.Dobrze ze mój mąż pojechał na 14 do pracy,jeden mniej do dzielenia się kompem :-D
 
Klaudoos mogła gdzieś utknąć - ona biedna już tyle czeka a tu taka adrenalinka od wczoraj :-) i inne się rozpakowują :-)
pisała, że wychodzi i będzie potem - pewnie psa poszła wyprowadzić :-)
 
dobra nadrobilam ten watek- kurde 4 strony w kilka minut oszalalyscie!!!!
damqelle- odpisala sms ze teraz to poleci:)
ribi odpisala ze jest na sesji zdjeciowej, pozniej albo puszczala sygnal albo dzwonila- tel zostawilam w d omu bo mi szwankuje w mrozy a nie moge oddzwonic bo mam cos z siecia, tylko sms, wiec pewnie to nic pilnego moze tylko sygnal puscila
a tysia- nie doszedl sms:( nie wiem co z nia:(

a ja kurde dzisiaj wyjatkowo mobilna hihi:) zaraz chyba bede odkurzac i kuchnie sprzatne, choc jak pojde to znow nie nadrobie:( ale autentycznie czysci mnie z wrazenia:)

****
blondi czyli jednak??? jedz jedz trzymamy kciuki
 
mój mężuś właśnie wychodzi z pracy i za jakies 20 min już będzie;p;p ale dziś chyba sobie nie posiedzi na allegro:-p muszę mu jakąś robote wymyśleć by się nie nudził;p
 
reklama
Ciężkoa się oderwać,ale muszę iść trochę za obiad się brać.Paola pewnie w szpitalu,nie w głowie ma informowanie forumowiczek.A szkoda.....
Blondi Trzymamy kciuki....
 
Do góry