reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

hej laski jak juz lepiej z noga troche jeszcze boli ale na zakupach bylam wiec jakos poszlo u nie tez porzadków ciag dalszy została mi łazienka ale ja nie cierpie sprzatac łazienki no ale kto jak nie ja to zrobi:-D:-D:-D:-D
w sumie to mam nerwa bo maz zadzwonil i poinformował mnie ze jutro musi jechac w trase no szlak niech to trafio nawet weekendy nam zabiora nie mozna odpoczac tylko trzeba jezdzic :baffled::baffled::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:

Vikamcia nie bierz ze mnie przykladu bo nogi bola:-D:-D:-D:-D
 
reklama
kerna ja napisałam również na majówkach wczoraj
mam nadzieję że uda się zebrać pieniążki , szczerze Ci powiem że nie wiedziałam ze to o Twoją córeczkę chodzi....:zawstydzona/y:

Iwcik mnie powoli przestaje boleć:-p więc nie narzekam:-D

mam dla was coś na poprawieni humorku i zmykam na filmik :-)
YouTube - Jak odśnieżyć chodnik aby wkurzyć sąsiadów...?[/video]
 
Nie zły filmik he:-D
mój m dziś pracuje do 17-18 i jestem wkurzona bo miał mi pomóc w domu ale za to jutro go wykorzystam:-)
Bartuś śpi więc ide buszować do kuchni :tak:
A co do mojego syncia to kurczę ten jego katar już mnie męczy a nie wspomnę już o nim samym nie możemy się go pozbyć!
KERNA-życzę dużo uzbieranych pieniążków
 
Witam sie i ja
My dzisiaj wstalismy o 10;30:tak::tak::tak:Pozniej snaidanko i ja wzielam sie za porzadki,pranie i prasowanie:tak::tak::tak:Teraz zrobilam sobie mala przerwe :tak::tak::tak:Robilam z mlodymi jezyki z pomaranczek i gozdzikow:tak::tak::tak:Zaraz poszukamy ozdob i wezmiemy sie za strojenie domu:tak::tak::tak::tak:
Na dworze zimno bo jest -8 i ponuro,ale moze uda nam sie wyjsc pozniej na krotki spacerek:tak::tak::tak:
 
hej mamuski!!!
ja tak tylko na chwilke wpadam zyczyć wam miłego weekendu.:-)
u mnie ciąg dalszy porządkow świątecznych wiec nie mam czasu na nic.
z moim gardłem troszke lepiej wiec mam nadzieje ze na świeta bede zdrowa.;-)

pozdrawiam.
 
hej laski!!!
witam sie i ja w piątkowy dzen.
za oknem słoneczko świeci i -2*na termometrze,super pogoda na spacer ale nie:no: dla nas.
ja nie mogę słowa powiedzec,gardlo mnie boli i cicho mowie jak myszka(chyba mam zapalenie krtani)krystian zasmarkany i zaczyna cos kaszlec:wściekła/y:(oby nam jak najszybciej przeszło)a ja mimo że sie nie za dobrze czuje to wziełam sie za sprzątanie krystiana pokoj już błyszczy,panele w korytarzu wyszorowane, drzwi wyczyszczone, zasłony sie piorą a ja teraz obiad zjadłam i odpoczywam.jeszcze mi kuchnia została ale to jutro bo dzis już nie mam siły.:no:

miłego dnia.:-)

ps.przepraszam ze tak tylko o sobie ale nie mam siły nic czytac.:zawstydzona/y::-(
zdrówka kochana zyczę :)
Drogie mamuśki, nasza Laura potrzebuje pomocy ! Gdyby potrafiła mówić ,pewnie sama by o sobie opowiedziała , a tak za pośrednictwem swojej kochanej mamusi liczy na naszą pomoc. Wspólnymi siłami pomożemy i uda się pomóc Laurze !
A Ty kerna trzymaj się !
Historia Laury : FSR - Historia Laury Ziobro
&&&&&&&&&
i cos od siebie dorzucę :)
Witam :happy2:
Justa dziekuję za rozgłos:tak::tak:
No jakostak nam sięnazbierało tych problemów że nie bedę Wam tu przynudzać...narazie cel-duużo kasy:-(
Pozdrawiam wszsytkie;-)
kochaniutka bedzie dobrze &&&&&&&& mocniutko tulam
hej laski jak juz lepiej z noga troche jeszcze boli ale na zakupach bylam wiec jakos poszlo u nie tez porzadków ciag dalszy została mi łazienka ale ja nie cierpie sprzatac łazienki no ale kto jak nie ja to zrobi:-D:-D:-D:-D
w sumie to mam nerwa bo maz zadzwonil i poinformował mnie ze jutro musi jechac w trase no szlak niech to trafio nawet weekendy nam zabiora nie mozna odpoczac tylko trzeba jezdzic :baffled::baffled::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:

Vikamcia nie bierz ze mnie przykladu bo nogi bola:-D:-D:-D:-D
jutro jeszcze w trase no fajnie
nie ma to jak wykorzystac pracowników:dry:
kerna ja napisałam również na majówkach wczoraj
mam nadzieję że uda się zebrać pieniążki , szczerze Ci powiem że nie wiedziałam ze to o Twoją córeczkę chodzi....:zawstydzona/y:

Iwcik mnie powoli przestaje boleć:-p więc nie narzekam:-D

mam dla was coś na poprawieni humorku i zmykam na filmik :-)
YouTube - Jak odśnieżyć chodnik aby wkurzyć sąsiadów...?[/video]
filmik pierwsza klasa:-D:-D:-D:-D:-D


witam
a ja wlasnie smaze nalesniki na takie jakby poznie sniadanie (m dzis dał mi pospac i wstałam po 12:szok::-D)
zaraz sie za kokardki zabieram bo cosik musze nadrobic dzism imieniny robi a jutro na kregle jedziemy wiec czasu coraz mniej;-):tak:
 
a u mnie ładnie śnieżek pruszy :-)
już 2 dzień , mam nadzieję że się utrzyma tak do wigilii chociaż:-p

dowikla to sobie pospaliście dzisiaj:-p

lidka , fajnie że już lepiej z gardełkiem, kuruj się kuruj bo do świąt tylko kilka dni zostało:tak:

natalineczko ale Ty to pospałaś:szok: konkretnie.. hehe :-D

 
A ja robie sobie kolejna przerwe w sprzataniu:-pW sumie to sie zastanawiam czy juz nie zakonczyc na dzisiaj tych porzadkow:tak::tak::tak:Posprzatalam od gory do dolu lazienke ,ubikacje i garderobe:tak::tak::tak:Wlasnie zjedlismy obiadek i mlodzi na szczescie sie bawia:tak::tak::tak:

NATALI
To zaszalalas dzisiaj ze spaniem:tak::tak::tak:Fajnie masz

LIDUS
Super ze z gardelkiem juz lepiej:tak::tak::tak:
Moje mnie znowu rano mega bolalo:no:

VIKAMCIA
W obecnej sytuacji to chyba jestes jedyna ktora cieszy sie z sypiacego sniegu hehe;-):-)
U nas sniegu pod dostatkiem,ale czy sie utrzyma do swiat to sie okaze bo zapowiadaja ochlodzenie od jutra:no::no:
Z dwojga zlego to juz wole mega duzo sniegu niz ta cholerna chlape:no:
 
pewnie jakbym miała takie problemy z dojazdami to też bym się nie cieszyła;-)
choć u mnie w pl w miasteczku , w godzinkę przejdziesz z jednego końca miasta na 2 więc też byłoby fajnie jak piechotką;-)

a tu się ciesze , choc skutki znam.. znów wszystko pozamykają a ulice będą oblodzone i nikt nie wyrruszy autem z domu przez jakiś czas;-)
 
reklama
Witam dziewczynki. Dawno mnei nei było, bo chyba ze 2 dni? Dospać nie moge iwęc wskoczylam an bb

A co do tortów to wcale nie trzeba mieć talentu ,przyjedź do mnie to Cię nauczę. :tak:;-):-D:-D:-D
uważaj uważaj, bo jeszcze zapamietam:-D


Kamcia fajny torcik ale mloda przepieknie wyglądała!



u mamy zostawilam jeden komplet zapasowych kluczy tak na wszelki wypadek
nawet mama o tym zapomniala


zaszalalas pracusisu ale trzeba na te oprawki zarobic:-D:-D:-D:-D:-D:-p:-p:-p:-p:-p
oj trzeba trzeba.
A u naszych amm tez zapasówki są, raz, żeby miały sie jak dostac:sorry2:gdyby nas nie było, a 2 gdybym zgubiło ( bo to raczej ja niż Piciu )



Lunka ty nasza pszczółko, zapewne koleżanki z pracy krzywo na ciebie patrzyły :-p:-p
no powiem Ci, ze część mało mnei ne zjadła, ale one nie karmią mojej rodziny więc niech się wypchają:-)


No i mojej Wikusi bo ma imieniny dzien przed Wigilia:tak:
naszej Wici tez wypadły przed swietami, ale żeby nie miałą urodzin, imienin i gwiazdki w jednym mies to przeniesliśmy na inny mieś.


tylko przez to sprztanie,ciagle mycie rak w domu,w pracy to juz w ogole ciagle i dezynfekcja t znow mam rany na dloniach:-:)-:)-(
jak zaciskam piesc to mi skora na dloniach peka:-:)-:)-:)-:)-(
Ana kochana a o rękawiczkach słyszałąś? no nie szkoda rąk? polecam neutrogene norweską czy jakos takoś i czerwony garnier.
Na noc czy na wieczór jak nei bedziesz maiął już roboty grubo alantanem posmaruj. Ja mam podarta skóre od tych ulotek cholernych i tak się ratuję.



W weekend planuje powyciagac ozdoby swiateczne i je porozstawiac z dziecmi:tak::tak::no:Widzialam ostatnio super drzewko choinkowe chyba bonsai:tak::tak:Takie duze,biale,ubrane i z lampkami no idealnie w moim guscie ale cena powalajaca bo 800zł:szok::szok::szok:
My dziś wieczorem weźmiemy się za choinkę. A cena :szok:




ale się naśmiałam, az Picia obudziam. No i mam za swoje, musze spadać.
 
Do góry