reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

Witam i ja
Dziewczynki juz dawno nie spia,ale jakos sie bawia:tak::tak:M odprawil Dominika do szkoly i pojechal sobie po zakupy:tak::tak::tak:
Od dzisiaj zaczynam odgruzowywanie chaty zeby od jutra miec wiecej czasu na BB:tak::tak::tak::-pM leci jutro o 6 rano:tak::tak::tak:
U mnie znowu sliczna pogoda i wyglada na to ze jest cieplo:tak::tak::tak:Sloneczko caly czas swieci i czuje sie jakby byla wiosna w pelni:tak::tak::tak:Okna mam jzu pootwierane i humor od razu lepszy:tak::tak::tak:
Ogladalam wczoraj pogode dlugoterminowa i w sumie do konca stycznia ma byc cieplo:tak::tak::tak::tak:
M wczoraj konczyl jeszcze malowanie kuchni bo mialam juz tam fatalnie:no:A ja nadal czekam az mi przywioza stol do kuchni ktory kupowalam przed swietami:szok::szok::szok:Jakos nie moga dojechac :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
Sorki ale nie poczytalam nawet bo widze ze jest tego multum:szok::szok::szok:
 
reklama
Witam laseczki przyznaję bez bicia czytałam tylko o łepkach jednak ten przepracowny weekend daje mi w kość:baffled:
Kamcia mam nadzieje że wszystko ok że maleństwo tak cię w nocy skopało że teraz odsypiasz:tak::tak::tak::tak::tak:
As super kwestowanie wam się udało:tak::tak::tak::tak: my tzn j wrzuciłam do 3 puszek 3 serduszka dzieciakom przyniosłam :tak::tak::tak::tak:
Aleksja nerwowość Igorka i jego przeklinanie to pewnie głębsze podłoże cała sytuacja jaka się w waszym życiu zadziała on może tak wyrażać swoje emocje :-( kochana ja za przeklinanie Adamowi dawałam kary jak miał 4-5 lat zdarzało mu się przeklinać ale teraz pewnie przy kumplach nie raz zabluźni wkońcu to juz nastolatek :crazy: ale przy nas nie :no: Julka pare razy zabluźniła ale to tak bezwiednie nie wiedząc co mówi :baffled: a Antoś jest mały słodziutki i nie zdarza mu się jeszcze :-D
Wiki a Kamilkowi zdarza sie przeklinać?
MH zazdroszczę imprezy :tak::tak::tak::tak::tak:
bosz nie wiem któraś pisała o zanoszeniu sie dziecka nie zazdroszczę przeżyć znam z autopsji mi Antoni nawet zemdlał przy zanoszeniu:-:)-:)-( na dzień dzisiejszy juz bardzo rzadko mu się to zdarza ale jak widzimy że płacze to to stoimy na baczność w pobliżu a jako niezawodną metodę powiemm ci jak się tylko zaniesie dmuchaj mu w buzię to jest przykaz naszej pani neonatolog i działa :tak::tak::tak: nigdy nie potrząsaj małym :no:
a WITAM NOWE MAMUSIE :tak::tak::tak::tak:
za oknem mamy minus 1 a ślisko jak diabli ale Julka w szkole Adam na kółku z angielskiego Antonio bawi się autami a ja mobilizuje się do sprzątania :-D:-D
 
Taaaa, do sprzątania to i ja się mobilizuje odkad wróziłam z przedszkola i zakupów. siedzęi czytam
Justys ta dieta to czyste miodzio zwłaszcza w porównaniu z przeszłą już Kopenchadzką. A chleba niet? taki pełnoziarnisty, ciemny???
 
Witam :)
Aleksia123 - moj Arek przyniosl z przedszkola brzydkie wyrazy, ale poki co udalo mi sie tak zadzialac, zeby ich mowienie przestalo byc dla niego atrakcyjne. Mamy w domu "system kartkowy" :)) czyli spisane na brystolu zasady i za ich przestrzeganie są wkladane kartki do sloiczkow (kazdy ma swoj, ja tez ;-) a za lamanie zasad kartki sa zabierane.
I za kazdorazowe powiedzenie brzydkiego wyrazu bylo ostrzezenie, ze kartka bedzie zabrana. Jak nie poskutkowalo, to kartka byla zabierana (a tym samym cel (czyli nierzeczowa nagroda) sie oddalał)
I tak - poki co - temat brzydkich wyrazow nie wraca. Ale pewnie jeszcze wszystko przede mna ;-)))
Wprowadzilam ten system jakies pol roku temu i myslalam, ze to troche za pozno, ze Arek jest juz na to za duzy...
tymczasem okazalo sie, ze wszystkim nam to sie przydalo - ja sie pilnuje, zeby nie krzyczec, meza tak samo mobilizuje do lepszej komunikacji z dziecmi, a dzieciaki tez w miare ;-) przestrzegaja tych zasad. Moze i u Was by sie to sprawdzilo? Niech Igorek zobaczy, ze bycie grzecznym poplaca, a brzydkie wyrazy nie dają mu żadnych przywilejów.
Jakbys chciala wiecej szczegolow, to pisz - jest w tej metodzie pare haczykow, na ktore sie dalam nabrac ;-) wiec chetnie pomoge, zebys mogla juz nie popelniac moich bledow ;-)
 
Dowikla, słoneczka zazdroszczę :tak:

Maliana, Lunka, mam to samo ze sprzataniem :sorry2::-D A musze się wziac bo niby nas w domu przez weekend nie było, a burdelll :sorry2::-D

maggan - napisz tutaj, ja chetnie przeczytam :tak:

Wiki, moja Helena jak się nauczya k.mac to jej powiedziałam, zę to brzydko, a potem nie zwracałam uwagi, brak mojej reakcji byl najlepszy :tak: Samo przeszło :tak:

Dziewczyny dekoruja przedpokój :rofl2: A ja nie moge się od kompa odkleic :baffled: dobrze, że mam zupke gotowa :-p

Jeszcze sie wpochwale prezencikiem od M :-p
Zobacz załącznik 316403
 
No to my wszystkie w klubie mobilizujących się :-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D
MH śliczne buty :tak::tak::tak::tak: sam wybrał czy mu pomagałaś ????
a u nas jest piękne słoneczko za oknem :tak::tak::tak::tak: jest ślicznie a ja padam na twarz normalnie śpiąca jestem jak mops:baffled::baffled::baffled::baffled: obrałam ziemniaki podszykowałam mielone i pekinke pokroiłam na surówkę ...sobie brwi odkrzaczyłam ..i nic mi się nie chce :no::no::no::no: naj chętniej to bym się powalila spać..a tu za godzinkę trzeba się po Julię zbierać.... dzisiaj rano jak szliśmy z Antonim Julię do szkoły zaprowadzić to mu z rozpędu zapomniałam pampersa założyć bo w domku juz zawsze jest bez pamperka tylko na spacer i na noc zakładamy i wyszliśy z domu o 7 wróciliśmy o 8.30 i Antek woła siusiu ja chwilunie czekaj rozbieram go sucho na szczęście :tak::tak::tak::tak: nawet jak miał na początku opory z robieniem kupy do nocnika tak teraz luzik siada i robi:tak::tak::tak::tak:jakiś dorosły mi się ten synuś robi wszystko mówi noce przesypia pampersa nie potrzebuje.....ech leci ten czas jak szalony............. a ja chyba lubię mieć małe dziecko w domu:tak::tak::tak::tak:no nic teraz to już mi przyszło czekać na wnuki:-D:-D:rofl2::rofl2::rofl2::rofl2:
 
Ja mierzyłam spodnie a on poleciała po coś i wroicł z butam :szok::-D Chyba mial wczesniej upatrzone :-p Ale on wie co lubie :-D:rofl2:

Ja tam sie cieszę, ze malucha mam w domu :tak: teraz chodzi i szczeka :-D:-D:-D
 
Wiki, u mnie mleko odpada, bo Niki uczulona :baffled:

Aleksia, ajk bym usłyszala taki tekst, to nie miała bym wyrzutów sumienia :no:

Lena, zdrówka dla małej :tak:


Mje roznosza mieszkanie :sorry2: szkoda, ze dzisiaj pada :baffled:

MH ALE DLACZEGO NIE MIAŁABYS WYRZUTÓW SUMIENIA? ;-) bo nie rozumiem do końca:-)


MH BUCIKI SĄ SUPER I KOLOR MÓJ:-):-):-) JA DZISIAJ ZUPKE POMIDOROWA ZROBIŁAM JUŻ:-) JESZCZE MAKARON UGOTUJE I Z GŁOWY. Muszę się wziasc za odkurzanie:-( odkąd robię to na kolanach to jakoś nie chętnie się zabieram do tego:-):-):-). Ogólnie Igor jest grzeczny i wszystko co mu powiem i o co poproszę to zrobi, przyniesie itd. Tylko z tym słownictwem jakoś ciężko będzie nam walczyć ze sobą coś tak czuje:-) u nas leje deszcz, pochmurno i smutno:-) wpadne puzniej do Was kobiety jak ogarnę pokój trochę:-) pa pa:-)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
MH ALE DLACZEGO NIE MIAŁABYS WYRZUTÓW SUMIENIA? ;-) bo nie rozumiem do końca:-)


Na jakaś sroga kare :(

Jak tak sobie pomyśle, to moze mały poprostu niewie jak dac ujscie emocjom... Moze go nauczysz, żeby mówił, np mamo jestem bardzo zły na ciebie, jak mu czegos nie pozwalasz... wiem, ze to brzmi na sielankę, ale niech sobie pokrzyczy... powiedz mu nastepnym razem jak sie bedzie oscil poprostu jak się zoscic... olej przkelenstwo i tłumacz, ze niech sobie np potupie, albo powie ze jest wściekly bo mu czagos nie pozwalasz... może się uda :)
 
Ostatnia edycja:
Do góry