reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Aniołki

MAMA, ZAJACZEK bardzo bardzo mi smutno...siedze i placze razem z WAMI. i zycze sil wielu!!!!!!!!!
 
reklama
Bardzo mi przykro, wiem doskonale co czujesz :-( Tego nie da się zapomnieć. Trzymajcie się dziewczyny.

Co do czasu po jakim można się starać, to położna powiedziała mi, że po 6 tygodniach, lekarz, że najlepiej odczekać 3 cykle. U mnie po USG kontronym wyszło, że mam polipa endometrialnego i nie mogłam się od razu starać. Dopiero we wrześniu lekarz przepisał miduphaston, na polipa i powiedział, ze możemy działać, choć może być ciężko ael udało się po 3 cyklach.
Bardzo się boję, że u mnie też będzie powtórka...
 
Dziękuje Wam za wsparcie. W domu też mam córcie, mamę siostra specjalnie przyjechała na pare dni no i mężuś ale z nim to tylko telefonicznie ale to na forum jest mi najłatwiej. rano jak wstanę wszyscy jeszcze śpią to sobie poczytam popłaczę i jest mi dużo lżej.
Jeszcze raz bardzo Wam dziękuję. może nie będę się mocno udzielać ale będę obserwowała sierpnióweczki i trzymała mocno kciukasy do Waszych terminów. Pozdrawiam Was Mocno.
 
Mama2011 i Zajaczek ja rowniez lacza sie z Wami w tym bolu :(
Pozdrawiam Was goraca - zycze duzo sil i wsparcia tych najblizszych.
 
Dziewczynki, przykro mi bardzo, że jest nas tak dużo...
Ja niestety nie zacznę się starać szybko. Czeka nas bardzo dużo badań, bo u mnie to już drugi raz. Zanim je wszystkie porobię, to pewnie minie kolejny rok. One bardzo wiele kosztują niestety.
Nie wierzę w przypadki. Myślę o sobie, że jestem felerna, wybrakowana i cos ze mną nie tak, skoro mam na koncie 2 ciąże, a zero dzieci.
Trzymajcie się.
 
Kahaka nie możesz tak myśleć, bedzie dobrze. ja też myslałam ze nigdy nie bede miec dzieci jak sie dowiedziałam że mam problemy z jajnikami. A tu tak niespodzianka. Marzenia sie spełniaja tylko trzeba w nie bardzo wierzyć. Wiem to po sobie.
Pozdrawiam cie, trzymaj sie kochana.
 
kahaka kochana to na pewno niczyja wina,:-(, widocznie tak musiało być - wierzę i jestem pełna nadziei że się doczekasz maluszka.
 
Kahaka, oczywiście że to niczyja wina, czasem tak jest że na maluszka trzeba trochę dłużej poczekać..Czasem przyczyna poronień jest błaha i szybka do wyleczenia.
Jeśli chcesz znam 2 dobrych lekarzy w Warszawie, mogę Ci wysłać namiary na priv.
Trzymaj się ciepło.
 
reklama
KAHAKA ja tez wierze ze nastepnym razem sie uda, badz dobrej mysli, a my trzymamy kciuki!!!
 
Do góry