reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniówki u lekarza

cześć dziewczyny

zdycham - miałam w piątek usuwanego zęba chirurgicznie (ósemka) i kurcze ledwie żyję z bólu ale na szczęście dzisiaj zaczynam powoli wyglądać jak człowiek opuchlizna trochę się cofneła wreszcie ale jeszcze boli - a w ten piątek mam zdjęcie szwów ufff

basieńko a ketonal ci przepisali? po chirurgicznej ingerencji tylko ketonal i ból znika na 12 godzin :tak: swoją drogą współczuję domyślam sie jak się czujesz i jak wyglądasz bo mój mąż miał 2 ósemki na raz tak usuwane :tak: i wyglądał jak chomik :-D
 
reklama
basia - współczuję!! A zdjęcie tych ósemek Ci wcześniej robili? Część dentystów uważa, że nie każdą ósemkę się powinno usuwać, trzeba sprawdzać jak na kości są one usadowione. Mojemu M. jak usunęli to cierpiał 3 dni, ale teraz wsio ok.
 
ja mam 2 dolne 8ki nadal w drodze. Wychodza po kawalku co kilka miesiecy. Na zdjeciu podobno wygladaja ok, wiec jak nie zaczna sie psuc to nie bede ich miala usuwanych. Mam nadz ze tak bedzie, to dentysty to ja sie boje!!! jak malo czego
 
dziewczynki K ma grypę i 39 temperatury czym to zbić? wziął już 2 apapy i jedną pyralginę i spadło tylko na 38
czym go leczyć ? bo lekarz powiedział tylko żeby kupić teraflu zatoki i tabletki od kaszlu neoazarina
 
Mamusia jeśli ten theraflu ma w składzie coś przeciwgorączkowego to nic dodatkowo niech nie bierze, a jeśli nie no to coś na gorączkę. Zdrówka!
 
tempki koło 38 nie ma sensu dalej zbijać, to znak ze organizm sam walczy z infekcją i trzeba mu na to pozwolić, powyżej 39 musi się zwalczać ( u doroslych, bo u dzieci do 38 moze być)
 
tydzień temu byłam u gina - rozmowa na temat antykoncepcji skończyła się na propozycji wkładki domacicznej. Co o tym myslice 0 miałam bym spokój na jakies 3 lata
 
Nata ja mam od pół roku i jestem zadowolona. Jedyny problem jest taki,że 1 dzień mnie totalnie zalewa jak mam okres,ale dostałam tabletki na to Exacyl, zobaczę czy się zmieni.
 
reklama
Do góry