reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kącik/pokój dla Maluszka :)

reklama
dziękuję sami ją wymyśliliśmy, wszyscy mówili ze fioła od tej czerwoności dostaniemy, ale my obaj ten kolor wprost uwielbiamy, a rano człowiek wstaje z taką energią :-)
 
kati zaje....ista sypialnia taka nastrojowa i erotyczna hehe :D
tesciow bym gdzies tylko wyprowadzila :D

ale taki azyl jest super !!
 
Kati, GENIALNA sypialnia!!Rzeczywiście, nie bardzo jest tu jak przerabiać, żeby maluchowi zrobić kącik. Ale podziwiam pomysł i wykonanie! :-)
 
Mi też się Kati83 Twoja sypialnia b. podoba :-) choć nie w moim stylu. A nie macie problemów z zasypianiem w takiej kolorystyce ?
 
Ostatnia edycja:
reklama
właśnie nie inne kolory to beż, a na drugiej czerwonej ścianie mamy taką szafę
Szafa P3301414 — Agata Meble
i to jakoś wszystko do siebie pasuje
ja jestem bardzo energiczną osobą a czerwony to mój ulubiony :-)
jeszcze te pasy na ścianie za łóżkiem mamy podświetlone na czerwono, czasem jak je włączamy to w ogóle "burdello" :-)
 
Do góry