reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kącik/pokój dla Maluszka :)

właśnie nie inne kolory to beż, a na drugiej czerwonej ścianie mamy taką szafę
Szafa P3301414 — Agata Meble
i to jakoś wszystko do siebie pasuje
ja jestem bardzo energiczną osobą a czerwony to mój ulubiony :-)
jeszcze te pasy na ścianie za łóżkiem mamy podświetlone na czerwono, czasem jak je włączamy to w ogóle "burdello" :-)
dobry nastrój do rozmnażania się:rofl2:
 
reklama
kati Twoja sypialnia jest prześliczna. Ja niestety mieszkam z rodzicami i siostrą. Dzidziuś będzie z nami w pokoju ale mam zamiar zrobić taki kąt tylko dla niego,jakieś bajkowe naklejki na ścianę albo coś.Malowanie pokoju szykujemy na kwiecień i wtedy będę myślała co zrobic w "dziecięcym kąciku" :-)
 
jak może kiedyś w przyszłości zdecydujemy sie zostać tu na stałe to podniesiemy dom (wtedy będzie miejsce dla dziecka) a jak się wyprowadzimy to na pewno do mieszkania z dodatkowym pokojem dla dziecka :-)
jeszcze dużo sie moze w zyciu zdarzyć, a do tego czasu będzie spało z nami a kącik zabaw będzie miał w dziennym pokoju
 
wow kati:szok: piękna:-)

ja mam na oliwkowo,tak uspokajająco.
pytam dzisiaj taty gdzie położył materac z łóżeczka-za łóżkiem,matko ile tam musi być na nim kurzu-wkórzyłam się.poprosiłam,żeby go jutro wytrzepał,wymroził na dworze i zafoliował.
no brak wyobraźni normalnie:no:
 
sliczna sypialnia, taka erotyczna. Nasza ma ciemna podloge i rozowe sciany (malarz nie chcial mi na ten kolor malowac, bo bal sie ze slubny mu nie zaplaci).
 
kati ja też jestem po ogromnym wrażeniem Waszej sypialni-dla mnie bomba!!Ma swój klimat!!A te lustra na ścianie!!Super:rofl2: na suficie też masz przyznaj się...:rofl2:
 
Kati piekna sypialnia:-). Bardzo mi sie podoba
fajnie ze urzadzacie pokoiki/kąciki dla swoich pociech, ja szczerze powiedziawszy to nie mam pojecia jak sie pomiescimy i rozlokujemy. mamy dwa pokoje wiec łatwo nie bedzie
 
reklama
Do góry