reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Tanie ale wielofunkcyjny czy warto??

reklama
Mi ten wózeczek bardzo sie podoba,ma w zasadzie wszystko,co trzeba,no,może oprócz przekładanej rączki,co bardzo sie przydaje podczas wiatru,bo nie ciągniesz wtedy wózka za sobą,tylko pchasz normalnie.Fotelik montowany bardzo fajna funkcja,zwłaszcza,jak sie jedzie gdzieś samochodem,wystarczy stelaż wrzucic w bagażnik,albo jak sama musisz wyjść z domu,wystarczy wyniesć stelaż ,a potem tylko wyjść z dzieckiem w foteliku.Jak dla mnie to bardzo fajny.Ja co prawda wolę koła duże,pompowane,ale do miasta piankowe moga być.
 
Ja osobiście bez obejrzenia Go wcześniej na oczy, bałabym się kupić tak w ciemno.
Pochodź po sklepach w swojej okolicy, obejrzyj a później poszukaj w necie czy nie ma taniej ;-)

X-Lander ma dobre wózki, myslę że lepiej kupić używany lepszej firmy niż nowy nie wiadomo jaki.

A funkcja wpinania fotelika w stelaż jest super przydatna w sklepie, tylko pamiętaj że maluszek nie może przebywać długo w takiej pozycji.

Powodzenia w wyborze.
 
Powiem szczerze - mi się podoba. Ja swój wózek teraz kupiłam na allegro i jestem zadowolona. Kupiłam nie od osoby prywatnej a od realnego sklepu, mam gwarancję jakby co i jest ok.
 
Wózek świetny, ale rączka jest nieprzekładana, a przydaje się, jak np wieje wiatr i chcesz ustawić malucha tyłem do wiatru, albo zmieścić się gdzieś w ciasnym miejscu, gdzie akurat rączka wadzi. A druga sprawa, to piankowe koła. Mieliśmy takie i bardzo źle się wózek prowadziło, choć nie był wcale ciężki, to sprawiał takie wrażenie podczas pchania.
 
A ja chciałabym dowiedzieć się coś na temat wózków kupowanych przez internet ... jak myślicie warto???
Nie stac mnie na x-lander i inne oryginalne wózki ale chciałabym wielofunkcyjny np: NOWOŚĆ! WÓZEK RAPTOR Z FOTELIKIEM PLASTIKOWE K (1452250958) - Allegro.pl - aukcje internetowe, bezpieczne zakupy i co myslicie na temat montowania samego fotelika ?? Czy warto żeby wozek miał taka funkcje ??

Wózek w zasadzie podobny do TAKO JUMPER, z tego co zauważyłam to jest tez i wersja z pompowanymi kołami i nawet tańszy jest.
Ja osobiście mam wózek z piankowymi kołami,jeździła nim córa teraz jeździ syn a wcześniej jeździł nim syn kolezanki bo kupiłam uzywany-wózek ma 7 lat i jakos nie widze żeby koła sie bardzo zniszczyły.Jeździło i jeździ mi sie nim dobrze.
Tez nie mam przekładanej raczki,jakos nie stanowiło to dla mnie wielkiego problemu-zawsze woże ze soba folie przeciwdeszczowa i kiedy wiał mocny wiatr po prostu ja zakładałam i po kłopocie
Funkcja z montowanym fotelikiem jest dobra w momencie jak jeździsz na zakupy-zabierasz ze soba do sklepu tylko stelaz i wpinasz w niego fotelik.
Jeśli zalezy Ci na tym żeby wózek miał gwarancje to kup jak najbardziej nowy jesli jednak na gwarancji Ci nie zalezy a chciałabys miec dobrej jakości wózek to kup uzywany lepszej marki a w podobnej cenie co ten.
Zreszta bardzo dużo osób używa tego typu wózka tylko przez kilka miesięcy i sprzedaja go nawet z ważną gwarancja, bo wolą zakupic sobie nowy lzejszy wózek np typu parasolka
 
Witam,proszę o pomoc w wybraniu wózka wielofunkcyjnego. Oto kilka parametrów,które musi spełniać :-) Zgrabny,w miarę lekki,koła pompowane (dwa duże, dwa mniejsze),amortyzatory,przekładane siedzisko spacerówki, przednie koła skrętne z możliwością blokady i chyba tyle. Może któraś z Was ma taki wózeczek i mogłaby polecić konkretny model. Pozdrawiam ;-)



 
Ostatnia edycja:
reklama
Ja tam nie polecam wózka wielofunkcyjnego. Miałam i żałuję. Korzystałam tylko z gondoli a spacerówke zaraz zamieniłam na parasolkę bo byla kobylasta i nieporęczna.
 
Do góry