reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
boogie miło mi również ;-)
palemko udanej imprezy urodzinowej życzę ;-)
wiolu co to się małej dzieje ,że nie daje się wyspać? Przepraszam ,że pytam ,ale ja generalnie nie jestem w żadnym temacie na bieżąco dzieciaki skutecznie zajmują mój czas :-)
 
reklama
boogie cieszę się widząc Cię w takim nastroju :))))))) jak tam plany na dziś... chyba, że pisałaś to zaraz doczytam
 
marcepanku oscycowienie:-)i dlatego placz i lament i nieprzespane noce
witaj palemko, sege i kocurku
ide dalej piec ciasto dla tescia.
 
reklama
just - cos pychotkowego, napewno będzie, przywiozę Ci kawałek cista, wezme duży, to dasz trochę kosmonaucie :-D

wiolka - udanych wypieków kochana !!!

balbinka- ja próbuje p[rzytyc od 5 lat i nic ... ani grama .... :wściekła/y: a co do kłótni, poszło u nas oczywiscie o to,ze ja nie pracuje ... :wściekła/y: siedze w domu juz od 4 miesięcy ... i niechcacy M. mi to żygnął ;(

sergi - szalejesz ... zmieniłaś avatara i Cię "nie poznałam" :-D:-D
 
Ostatnia edycja:
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry