reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
gumi tez myślę ze już po rybach;) ale starać się można, sex nie służy jedynie poczęciu;)

poszłam za twoją inspiracją i zrobiłam test owu. i jest juz negatywny. Pozytywny był w niedziele więc w sumie nie dziwota:-)
 
reklama
gumi - starania maja sens 3 dni przed owu, 2 dni prze, dzien przed, w dzien owu i dzien po :) (chodzi o to jak dlugo zyja plemniki i jak dlugo zdolna do zaplodnienia jest komorka jajowa.


dziewczyny, do mnie wpadlu kumpelki na kilka dni, wiec bedzie mnie malo a od jutra do niedzieli pewnie wcale. no moze kolo poludnia jeszcze zdarzę wpaść :) takze na wszelki wypadek - milego weekendu :)
 
No i wcięło mi mój elaborat i nie pamiętam co do kogo napisałam :wściekła/y:

Witam się piątkowo ze wszystkimi babeczkami
:happy:

Oliwka, trzymam mocno kciuki, żebyś już dzisiaj mogla świętować :tak:

Ale...
Piekę frytki a mój pies z Ninką je winogrona,spółka:)

... winogrona dla psów są toksyczne!!! Podobnie jak gorzka czekolada. Jak możesz to nie dawaj psiakowi winogron, rodzynek itp. ;-)

Just, trzymam kciuki za mieszkanko :tak: Wiesz... Nie wiem do kiedy masz czas aby coś znaleźć, ale... Teraz pewnie w Twoim mieście mieszka ogrom studentów, którzy wynajmują mieszkania. Oni raczej też wybierają umeblowane i niedrogie, blisko centrum-uczelni. Jestem pewna, że z końcem semestru zwolni się masa mieszkań. A może przejedź się na różne uczelnie. Tam często są na tablicach ogłoszenia. Ktoś, kto ma chałupkę do wynajęcia z reguły w takie miejsca uderza :tak:

A u mnie... Przegląd paszczy ok, kły zdrowe. Ale wieczór do bani :-( pokłóciłam się z moim M. Naskoczył na mnie. Zmęczony po pracy i powiedział parę przykrych słów i o parę za dużo. Przepraszał mnie bardzo, ale oczy od płaczu mam spuchnięte do teraz. Nie zmrużyłam oka, tylko czekałam jak na zbawienie na 6:00, żeby w końcu wstać i zająć się swoimi sprawami. Wczoraj to nawet zwątpiłam czy byłabym dobrą matką... Echhh....

edit~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Just, Wiola - witajcie :)
A Ty Wiola wcale nie byłaś pierwsza! :p Ja, ja!!! Tylko tak długo pisałam 2 razy tego samego posta ;)
 
czesc just:-)niestety dzis tez nie dala pospac i powoli mam dosc
balbinka ale ale ale...no dobra niech ci bedzie:-)doczytalam co pisalas....kochana dosc z dolkami i zadnego zwatpienia...byla bys, bedziesz, najlepsza mama jaka twoje dziecko moze miec...
Iwcia juz zjadla sniadanie teraz ja musze cos zjesc...
 
Ostatnia edycja:
Palma się wita :-)

Wiolka - współczuję nieprzespanych nocy, ale pewnie troszkę jeszcze będziesz musiała się pomęczyć ;)

balbinka- ja też wczoraj popsztykałam się z M.. życie .... :(

Dziś jadę na urodziny do mamy, więc za niedługo będę szła na zakupya także po kwiaty...
 
Dzięki Wiola za mile słowa... Ale wczoraj to tak mocno odczułam :-(
No i miałam przytyć a z tego wszystkiego wczoraj zjadłam tylko późne śniadanie i do teraz nic :-( poza kawą nic mi przez gardło nie chce przejść...

Witaj
Palemko
Widzisz... tak to jest z tymi naszymi Małżami ;-)
 
reklama
WIOLKA: cycuś dla dziecka jak przyjaciel :-D trochę się pomęczycie, ale wreszcie się uda :tak:

BALBINKA: czasu to ja nie wiele mam, chcę jeszcze przed rozwiązaniem się mieć już mieszkanko, więc czas goni, a co do bycia mamą, to każda kobieta ma w sobie te coś! Głowa do góry, gile w chusteczkę i pozytywne myślenie! :tak:

NAGA: będą słodkości mamine? :cool2:
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry