reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
reklama
EWULA: właśnie za takie szczęście trzymamy kciuki :-D

OLIWIAKAROLINA pozdrawia wszystkie babeczki i będzie jutro :tak: i mówi dobranoc :-)
 
hej hej kochane powiedzcie mi taka rzecz test owulacyjny powinien byc pozytywny do samej owulaci czy po tez? bo wczoraj i dzisiaj rano mialam pozytywny a teraz negatywny i sie zastanawiam co i jak i czy jest sens jeszcze dzisiaj dzialac?
 
gumi sorki za takiego posta suchego. napisalam wiecek i wcielo. napisalam Ci w pw co i jak :)
 
reklama
ASIONEK: kochana dla mnie maks to 1000 zł, właśnie dostałam info od kumpeli i jestem umówiona na jutro, mała 20 metrowa kawalerka, aleee ze wszystkim wychodzi już 1000zł, więc jakiś malutki cień się pojawił :tak:

ja potrzebuję ludzi do życia, prawie jak powietrza, jak ja mam mieszkać gdzieś na wygwizdowie, to aż mnie ciary przeszły, jechałam tym głupim trajdkiem w którym prawie zemdlałam i tak myślałam, że jestem typowy mieszczuch i kocham tą bliskość do morza tu w Gdyni, że Kosmita mógłby korzystać z tych uroków i jodu... jestem głupol, bo najważniejsze jest, żeby mieć dach nad naszymi głowami, ale jak mogłabym wybrać , to czemu nie :zawstydzona/y:

wiadomo , ze mieszkanie wazne , ale tez oprocz tego musi ci tam byc dobrze !! wiec normalne , ze w jakims stopniu wybrzydzasz :) w koncu znajdziesz cos odpowiedniego !! na lato zawsze wiecej ogloszen jest i wiecej przeprowadzek


hej hej kochane powiedzcie mi taka rzecz test owulacyjny powinien byc pozytywny do samej owulaci czy po tez? bo wczoraj i dzisiaj rano mialam pozytywny a teraz negatywny i sie zastanawiam co i jak i czy jest sens jeszcze dzisiaj dzialac?

a ja mysle , ze na dzien po jeszcze warto sie starac :) sama tak robilam i nie wiadomo moze podzialalo :) zreszta gdzies juz czytalam kilka razy ( nie na forach tylko w knigach ) , ze warto na dzien po tez jeszcze sie sexic :)
ja staralam sie z mezem od czasu sluzu plodnego , az do jego zanikniecia calkowietego
zaszkodzic nie zaszkodzi , a moze pomoze :)

dobranoc wszystkim :)
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry