reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2011

W domu mam też Orbitreka i jest rewelacyjnym urządzeniem do suszenia ręczników, na prawdę dobrze wydane pieniądze.

Ja jak mam ćwiczyć to muszę iść na coś zorganizowanego bo w domu to nie ma bata, zawsze sobie coś wynajdę byleby się nie spocić :biggrin2:

O to to to ,witaj w klubie!!Ja na rowerku ręczników nie suszę,ale to świetny kurzołap i zawalipokój!
No,ale znana nam wszystkim prawda dieta MŻ,powinna wejść w życie bynajmniej u mnie.

Z innej beczki dziewczyny-potrzebuję pomocy.
Co mam zrobić żeby cytować czyjąś wypowiedz??
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Włąśnie tego sie boje bo ja non stop dzwigam moja mała a waży już12 kg
ja tez Jasia nosze, wazy 10 kg
pytalam sie gina czy moge, powiedzial ze dopuki macica jest stabilna to mozna
niby w ciazy wolno do 5 kg nosic, tak jest w prawie pracy ale znam mnostwo kobiet, ktore bedac w ciazy nosily dzieci i nic sie nie dzialo
mam nadzieje ze nam tez
 
kurde, widze ze macie taki sam zapal jak ja :-D ja zawsze tez cos chce,wydam kase, a potem stoi w kacie :-D nawet kiedys miala rowerek to stal w kacie :p z dieta tak samo u mnie,ciezko sie zabrac,a jeszcze szybciej mi sie nudzi....
u mnie do tej pory najlepsza dieta bylo karmienie cycem :-D
mam nadzieje,ze teraz tez jakos zgubie ciazowe kg...poza tym wiadomo,spacerki z wozkiem obowiazkowo, a u nas wszedzie pod gorke,to nawet cwiczenia bede miala zeby taki wozek wtachac gdzies :-D

wiecie jaka mamy cuuudna pogode w koncu....sloneczko swieci,ze do tej pory wszystkie okna mam pootwierane w chalupie :) w ogole tu u nas coraz dluzej slonce i niedlugo w ogole nie bedzie nocy juz :p troche to wkurzajace,ale mamy na szcescie rolety ciemne :-D bo w zeszlym roku to koc na okno a mlody i tak spal jak mu sie podobalo :-D juz teraz ciemno robi sie po 21 dobrze ;-)

a my zis z mlodym caly dzien na plotach,w domu bylismy o 15:30,a o 16 maz z pracy,i wez tu szykuj obiad na szybko :-D dostal pomidorowke na kostce warzywnej i bylo git :) dobrze ze malo wybredny ten moj chlop :p
 
Z innej beczki dziewczyny-potrzebuję pomocy.
Co mam zrobić żeby cytować czyjąś wypowiedz??

Czytajac nasze posty zaznaczaj je sobie (w prawym dolnym rogu kazdego posta jest cos co sie nazywa Multi-cytat) tzn te ktore w odpowiedzi chcesz zacytowac tak jak ja teraz twoj cytuje. Jak zaznaczysz to okienko to taki "ptaszek" sie pojawi w nim. Na koncu jak pozaznaczasz na co chcesz odpowiedziec to na dole klikasz odpowiedz na temat i juz :-) Aha no i nie pisz posta pod postem, zeby dopisac cos do swojego posta klika sie "edytuj"

Gugula kurcze fakytycznie porażka z tym brakiem nocy w nocy.
Dziewczynki dzięki na pomoc,ale w końcu blondynką jestem;-).

No gugula mi sie wydaje ze masakra to jest jak jest ciagle ciemno :szok: bo teraz to tak jak mowisz rolety i juz.
 
Witam z rana !!! (mojego rana)
Boże kiedy ta wiosna przyjdzie ,żyć sie nie chce.Nie wiem jak Wy dziewczyny,ale ja tak szybko się męczę,po schodach wejść nie mogę dyszę jak parowóz,albo jakbym była już na końcówce ciąży,też tak macie??

oj tez tak mam , az strach sie bac co bedzie pozniej :-D
i jeszcze mala prosba o nie pisanei posta pod postem :) jak cos byc chciala dopisac , a nikt nie dodal jeszcze nic , mozesz zrobic edycje i dopisac reszte :) dziekuje !!

Asionek31 mojemu tez sie na poczatku podobalo ale po jakichs 7 miesiacach mial dosc i do dzis nie chce slyszec o oliwce hahahahaha

hehe no wsumie tak moj jak dwa dni z rzedu poprosze o pomasowanie pleckow , juz ma focha i nie chce :wściekła/y: ale ja znajde na niego sposob :-D
 
gosiane, na szczescie nie mamy tak,ze jest ciagle ciemno :) w najgorszym wypadku robi sie jasno okolo 10 a ciemno ok 15, wiec troche dnia mamy :-D ale wlasnie zima to slonca u nas nie ma,bo jest za nisko i zza gorki nie wychodzi w ogole....na poprzednim mieszkaniu mielismy caly rok slonce,ale za to mniejsze bylo, i teraz to super ze zmienilismy...tam byla jedna sypialnia i salon z kuchnia polaczony...swoja droga mieszkanie mialo 68 m2...chyba tylko Norki potrafia tak budowac :-D w Pl to na takim metrazu by sie 3 pokoje zmiescily spokojnie i oddzielna kuchnia :-D ale za to tam byl kawale podworka i moglam malego zostawic prze domem i spal w wozku,a tu nie ma opcji,bo na pietrze miezkamy...wiec bede musiala chcac nie chcac dluzsze spacery robic:-)
 
reklama
Do góry