reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2011

Myślałam też nad czymś takim jak kalendarz lub też - kalendarium ;-) Wszystkie najważniejsze dla nas daty mogłyby tam zostać umieszczone, terminy wizyt u gina, przełomowe momenty w ciąży okraszone zdjęciami z usg lub po prostu naszymi ;-) Nie tylko te, które już się odbyły, ale też te planowane :tak:

Co sądzicie o tym? :rofl2:
Myślę że to fajny pomysł.Można by pisać np. tak: agapa-wizyta 19 kwiecień, usg.
Oczywiście te dwa wątki byłyby bez komentarzy i służyłyby jako informacje dla pozostałych.
 
reklama
Dzięki dziewczyny:)
Serg, ja w sumie to objawy jak na @. Swędział mnie sutek, ale tylko jeden hahaha:) i kuło podbrzusze. No i temperatura wyższa, bo mierzę (37-37,1st) :) bardzo się cieszę :)
Aspirynka, ja planuję do dr.Hrycelaka do Medicoru iść. Też słyszałam pozytywne opinie, przyjmuje i prywatnie i na nfz.
 
Myślę że to fajny pomysł.Można by pisać np. tak: agapa-wizyta 19 kwiecień, usg.
Oczywiście te dwa wątki byłyby bez komentarzy i służyłyby jako informacje dla pozostałych.
Dokładnie o tym myślałam :-) :tak:
Dzięki dziewczyny:)
Serg, ja w sumie to objawy jak na @. Swędział mnie sutek, ale tylko jeden hahaha:) i kuło podbrzusze. No i temperatura wyższa, bo mierzę (37-37,1st) :) bardzo się cieszę :)
Ja tez mierzę temperaturę :tak: Zaczęłam w październiku - właśnie wtedy starania o Maluszka ruszyły pełną parą ;-)

Zmykam Słoneczka do spania, bo jestem po nocce - wstałam wczoraj o 18:00 i od tamtej pory nie śpię :szok: Będę później, w porze obiadowej myślę ;-)

Aha, my dzisiaj jedziemy do przychodni z testem ciążowym umówić się do położnej z pierwszą wizytą :laugh2:

Do pogadania później!
674.gif
 
No to SERGI zakładaj ten wątek bo ty go wymyślilaś i nie wiem zakładamy ten z gorącą linią? Fajnie by było zatytułować je jakoś orginalnie, żeby było inaczej nić na innych wątkach, wymyślcie coś bo ja jestem tępa w te klocki.
 
dagne ja też jeszcze nie wstawiam suwaczka, poczekam jeszcze chociaz tydzień. Przede wszystkim dlatego, że jeszcze nie znam dokładnej daty porodu. Za tydzień mam wizytę i mam nadzieję, że już poznam.

Z tego co piszą dziewczyny chyba już można. Ja jeszcze nie mam. Ale apetyt dopisuje.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
no faktycznie jesc mi sie chce non stop tylko rano mdłości no ale jak juz cos zjem to znikaja ... ja wipijam hektolitry coli mam taka ochote facet nam mnie krzyczy i muwi ze mnie odesle do toszka ;d bo wariuje jak nie widze tej magicznej butelki he masakra
 
ale sie tu dzieje kobietki :-) Jak fajnie ze tyle przyszlych mamusiek do nas dolaczylo:-) Ja pospalam dzis do 10:tak: Cudownie hehe.Slonko swieci,a ja dzis biore sie za pozadki i moze bedzie grill na obiad hehe. Jak narazie czuje sie dobrze,ale znajac moje niekontrolowane mdlosci to dopadna mnie nieoczekiwanie;-) I dobrze,dam rade hehe. Milego dzionka i udanego weekendu.Dbajcie o siebie i brzuszki;-)
 
reklama
Do góry