reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2011

majeczka chm pytasz o date porodu no powiem ci ze z okresu wychodzi 6 grudzien ale lekarz powiedzial na usg ze dzidzis jeszce malutki i data mu nie wyskakuje na usg mozemy przyjac 6 grudzien...dziewczyny ile w tym prawdy ze jak nie wystepuja mdlosci rodza sie chlopcy?pozdrawiam wszystkie mamuski

w poprzedniej ciąży trzymałam głowę non-stop w sedesie... A teraz na razie cisza...

Witajcie...następna w kolejce jestem ja.Termin mam na 14 grudnia.
Na razie bez mdłości porannych ,ale za to śpię i śpię....zmieniły mi się ®ówież smaki,to czego wcześniej nie lubiałam dziś ze smakiem zjadam

Witaj:-) Mogę Cię wpisać już na naszą Grudniową listę czy chcesz poczekać?

Kochane, administracja przyznała Majeczce02 i mnie status moderatorów tego wątku od dnia dzisiejszego. :-)
W razie jakichkolwiek problemów, próśb czy sugestii zgłaszajcie się do nas a na pewno zrobimy co w naszej mocy, żeby Wam pomóc :tak:


Od siebie, bardzo dziękuję za zaufanie w tej sprawie :tak: :zawstydzona/y: :-)

Również dziękuję za zaufanie i polecam się wrazie jakichś wątpliwości
Gratki Serg;-)
 
reklama
Poobliczałyście sobie terminy porodu babeczki?
Wydaje mi się, że ten kalkulator jest bardzo przybliżone do tego co mi na USG wyszło:
- Kalkulator ciąży i porodu
Wychodzi mi 9 grudzień, tylko u mnie ciężko ustalić długość cyklu. Orientacyjnie może być ta data, ale dokładną będę znała po usg.

majeczka chm pytasz o date porodu no powiem ci ze z okresu wychodzi 6 grudzien ale lekarz powiedzial na usg ze dzidzis jeszce malutki i data mu nie wyskakuje na usg mozemy przyjac 6 grudzien...dziewczyny ile w tym prawdy ze jak nie wystepuja mdlosci rodza sie chlopcy?pozdrawiam wszystkie mamuski
W pierwszej ciąży miałam zero objawów, żadnych mdłości urodziła się dziewczynka. Teraz od dwóch dni mam lekkie mdłości ale wieczorem dopiero... Mam nadzieje, ze ta ciążę przejdę tak lajtowo jak ostatnia:-)

Poza tym witam dziewczyny
Witam nowe mamusie :-D
Ja dziś zrobiłam sikańca i druga kreska bardziej widoczna niż w sobotę. :laugh2::laugh2::laugh2: W środę będę musiała w pracy powiedzieć, pewnie będą niezbyt zadowoleni bo u nas jakaś plaga ciężarnych ostatnio :-p
Wczoraj miałam jakiś dziwny dzień, cały czas rozmyślałam czy dam rade z dwójką dzieci bo widzę jak absorbująca jest Maya. No i poród bo tego się boję najbardziej. Ale ja to jestem panikara więc dziewczyny rodzące po raz pierwszy nie przejmujcie się, rzeczywiście zapomina się o bólu w pierwszej sek jak zobaczycie maluszka.
 
o ludzie, dziewczyny, jaki mnie okropny ból głowy dopadł :-(
macie jakieś sposoby na tą dolegliwość? podobno to się w ciązy zdarza..

oj niestety w ciąży takie bóle głowy mogą się zdarzać...:-( spróbuj się położyć z zimnym okładem na czole i przespać ból... jeśli bardzo boli, to ewentualnie można zażyć paracetamol, podobno nie szkodzi w ciąży
 
No i poród bo tego się boję najbardziej. Ale ja to jestem panikara więc dziewczyny rodzące po raz pierwszy nie przejmujcie się, rzeczywiście zapomina się o bólu w pierwszej sek jak zobaczycie maluszka.
Witaj w klubie też jestem panikara, pierwszego dziecka nie urodziłam sama (cc) wydaje mi się właśnie że dla tego iż zablokowałam się psychicznie, jak słyszałam laskę która rodziła koło mnie to się tak przestraszyłam że nie urodziłam. Tak mi się wydaję dowodów na to nie mam, głównym wskazaniem do cc były odejście wód kilkanaście godzin wcześniej i zero akcji porodowej, swoją drogą za długo czekali z tą cesarką moja córcia już się dusiła jak mi później pediatra powiedziała, dzięki Bogu że jest zdrową dziewczynką.
Kochana, pod postem każdej z Forumowiczek jest kilka znaczków - między innymi taki znaczek
Zobacz załącznik 347160

Zaznaczasz go zawsze, kiedy chcesz później skomentować wypowiedź Forumowiczki w jednym długim poście razem z kilkoma innymi wypowiedziami :tak: Klikasz na niego i pojawia się coś takiego:
Zobacz załącznik 347161
dziękuje bardzo, znacznie ułatwia to życie :)

mi według tego kalkulatora wychodzi termin na 1 grudnia :-) a to dzień moich urodzin :-D
moja córcia miała się urodzić 15 czerwca w moje urodziny, a urodziła się 11, nie mniej jednak od kiedy jest na świecie swoich urodzin już nie obchodzę, ale nie żałuję.
o ludzie, dziewczyny, jaki mnie okropny ból głowy dopadł :-(
macie jakieś sposoby na tą dolegliwość? podobno to się w ciązy zdarza..
Tutaj nie będę miała dobrych wiadomości w pierwszej ciąży bolała mnie głowa równo 3 miesiąca całymi wieczorami, ból był tak silny że kładłam się na podłodze i płakałam, a tabletką żadną nie mogłam sobie ulżyć, bo wiadomo dziecku zaszkodzi. Życzę aby Ci szybko minęło, szybciej niż mnie.

Jeszcze mam jedno pytanie, jak wstawić suwaczek?
 



Gdybyście miały ochotę sobie "powróżyć" jakiej płci będzie Wasze Maleństwo, znalazłam w internecie mały test który może Wam na to odpowiedzieć ;-) Oczywiście "z przymróżeniem oka", ale dla zabawy - dlaczego by nie?... ;-) Chłopiec czy dziewczynka? - Quiz - Benc.pl

Z quizu wynika, że mamy duże prawdopodobieństwo iż będzie to chłopczyk ;-) I takie też mamy oboje z przyszłym Tatuśkiem przeczucie ;-)



Zrobilam ten test i mi wyszlo(Plec Twojego dziecka trudno w tym momencie okreslic):confused2: chyba jest zbyt skaplikowana:-)
bo jakos baaaaardzo bym chciala dziewczynke, juz pelno ubranek mam nazbieranych. Ale ostatnio moja rodzinka mowi mi ciagle, ze bede miala chlopca i powoli zaczynam w to wierzyc. hmm... juz sama nie, lepiej poczekam co lekarz mi za pare tygodni oznajmi. Choc to ostatnio mnie denerwuje, ledwo dowiedzialam sie, ze jestem w ciazy,a oczywiscie wszyscy naokolo lepiej wiedza jak sie czuje, co urodze i jakie bedzie moje dziecko. Nie chodzi mi o Was, bo Wy jestescie strasznie kochane i mi oraz innym nowym mamusia pomagacie:-) Ale jesli chodzi o kilka osob z mojej rodzinki to mam juz niektorych dosc...:-(
 
reklama
oj niestety w ciąży takie bóle głowy mogą się zdarzać...:-( spróbuj się położyć z zimnym okładem na czole i przespać ból... jeśli bardzo boli, to ewentualnie można zażyć paracetamol, podobno nie szkodzi w ciąży

też o tym już myślałam, ale kurcze jestem w pracy i korzystając z wolnych chwil tutaj zaglądam :-D
jak wrócę do domu to od razu wskakuję do łózka na drzemkę.

Tutaj nie będę miała dobrych wiadomości w pierwszej ciąży bolała mnie głowa równo 3 miesiąca całymi wieczorami, ból był tak silny że kładłam się na podłodze i płakałam, a tabletką żadną nie mogłam sobie ulżyć, bo wiadomo dziecku zaszkodzi. Życzę aby Ci szybko minęło, szybciej niż mnie.

ojej... nie strasz... też nie chcę brać żadnych tabletek przeciwbólowych. Mam nadzieję, że nie będzie aż tak strasznie.

Hej kobietki :) chciałam tylko się pochwaliż, że moja BETA 603,7 mIU/ml :D
W środe idę powtórzyć, żeby wiedzieć czy wszystko prawidłowo :)

super wieści :-) gratuluję
 
Do góry