reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Znasz to? Dzień ledwo się zacznie, a Ty już masz na koncie przebieranie w półśnie, mycie części do laktatora i gorączkowe poszukiwania smoczka pod kanapą. Jeśli w tym chaosie marzysz choć o jednej rzeczy, która ułatwi Wam codzienność – weź udział w konkursie i wygraj urządzenia Baby Brezza, które naprawdę robią różnicę! Biorę udział w konkursie
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

dzień dobry dziewczynki :)

monia może to do zębów - od szczepienia nie wydaje mi się bo za duży okres już minął kiedy się szczepiliście

frotka zdrowiej szybciutko kochana - tulę *)

polka ja mam z ziaja krem z filtrem i smaruję małą :)

a ja zaraz do kuchni do pracy pędzę - muszę masę do przekładańca zrobić, oiadek dla dziewczyn, jaja przygotować, babki polukrować, pranie nastawić - a czas mało bo na 17 do dentysty a potem zakupki ze szwagierką :)
lecę :) miłego dzionka życzę :)
 
reklama
dzień dobry :)
Franus obudził się o 5.30 ale wzięłam go do siebie i pospał do 6.30.
Teraz wariuje i marudzi na zmianę ...

Trochę Was doczytałam.
Co do karmienia piersią to ja lubiłam i odciągać i piersią. Choć właśnie zawsze wydawało mi się że z cyca dzieciaki jadły wieczność. A odciąganie trwało góra 10minut ale to już długo było. I w karmieniu każdy mógł mnie wyręczyć. Więc yra rozumiem Cię że wolisz odciągać.

ionka toż przeżycie z tym jajem miałaś :( biedna Olcia :( dobrze że zareagowałas tak szybko.
moniska w zęby dać takim kierowcom :( ale na szczęście nic się Wam nie stało.
marela wow ale jajo piękne :) :)

czarna ale się wzięłaś za robotę , ja w polu ze wszystkim :(

frotka zdrowiej mi Kochana !!!. !!! !!! Mnie też łamie :(

moniska może i po szczepieniu u nas było na 7dobę.

A my wczoraj też na krótki rękaw i krótkie spodenki :) ale czapka na głowie cały czas. I muszę jakas inna kupić bo młody za mocno się opalił. A macie kremy z filtrem ? Jakie używaćie?
ja mam nivea baby faktor 30.
 
moniska a to moze byc po szczepienie, mieliscie to po 13 miesiącu -odra swinka rózyczka?? ja mialam w srode i lekarka powiedziala ze moze gorączkowac w dniu szczepionki albo w 9 dobie, wiec jak masz 8 dzien po szczepieniu to moze byc po tym

ja juz bylam na spacerku bylismy w rosmanie i kupilam pieluchy są po 45,99, a w carefurze po 54,99 więc się bardziej oplaca to rosmana czasem wstąpić :)

zaraz się zabieram z robienie obiadku bo M na 14 do pracy idzie wiec obiad musi byc na 13
 
Ale cisza:) wszyscy sie do swiat przygotowują:) mój Mały teraz śpi a ja czekam na M i ide jakies mieso kupic, mam nadzieje że jeszcze cos uda mi sie upolowac:)

My też nie mamy jeszcze kremu do opalania, ale chyba czas zakupić, bo już słońce w południe jest na prawde silne :) polusiu a jaki masz faktor w tym kremie?

A jak bylismy na spacerze to poszliśmy na plac zabaw z zamiarem pohuśtania sie, a tam zonk wyobraźcie sobie że akurat dzisiaj, kiedy dzieci sa w domach a nie w szkole i tuż przed swietami, jakaś "inteligentna" osoba zleciła malowanie wszystkich huśtawek:confused:, Ci ludzie to czasem kompletnie nie myślą ...
 
witajcie.Dzieki za zyczonka zdrówka , jakby lepiej dzisiaj:)My stosujemy emulsję z ziajki filtr 30.Kurczę tak czytam Was i ja boje sie rozebrać juz małą do krótkiego rękawka, ale tez nie przegrzewam wiadomo,Czapki wszystkie sciaga , jedynie chusteczka zawiazana nad karkiem lub bejsbolówka Miłosza jest ok.Chata po remoncie już czysta ,zabieram sie za pieczenie i sałatkę.Pyszne sledziki z pieczarkami juz zrobione.Miłosz wróci z przedszkola to zrobimy pisanki,jutro poświęcą z dziadkami.Poza kuchennymi przygotowaniami zostało mi włosy farbnąć wieczorem.
T kupił wczoraj dada premium w biedronce i powiem że naprawde świetne jak za 28zł.Miękkie, cienkie i chłonne.
Postaram sie zajrzec jeszcze,
Monia Pawełkowi przeszło?
 
witam wieczornie :-)
u nas wielkie sprzątanie, M. ma wolne, więc sie dzielimy pracą: ja łazienki, on Olcia ;-) teraz on ogród, ja Olcia ;-) a że sama się bawi, to szybciorkiem na BB :-)

my używamy filtru 50 a i tak Ol sie pięknie zbrązowiła. u nas słońce pali, a nie łagodnie opala, więc ja tez już kremik stosuje dla siebie. nie wiem, może ma to związek z szerokością geograficzna, ale w Pl nigdy az tak mnie nie brało!

dzis jeszcze schabik na mnie czeka i babki. tzn do zrobienia czekają ;-)
 
reklama
Witajcie!

U nas kolejny goracy dzien, my uzywamy Johnson's 50+,a Mlody opalony juz, pewnie cere ma po M :)

Monia wlasnie jak Pawelek?

Ze sprzataniem i gotowaniem, to ja nawet na przedpolu jestem, wielki ruch w robocie i teraz nie mam sily na nic, pranie tylko wstawilam i pozmywalam....Mam nadzieje jutro sie wyrobie ze wszystkim...
 
Do góry