reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Perfumeria - wszystko o zapachach dla Niej i dla Niego

reklama
212 Sexy Men:tak:

22.jpg
 
Ja uwielbiam Aqua di Gio (do tego stopnia, że sama używałam) a u faceta nieśmiertelny Fahrenheit - na mnie działa zniewalająco :-D niestety mój facet go nie lubi:-(



BTW Czy nie lepiej ten wątek trochę uogólnić, w sensie - perfumeria itp., bo w tej formie wydaje się mało rozwojowy:sorry2:
 
Lanvin Arpége pour Homme kocham uwielbiam kocham !!!! ;-) spotkałam kiedyś mężczyznę w windzie który tak pachniał ... 8 pięter zastanawiałam się czy wypada ... w końcu zapytałam czym tak ślicznie pachnie ;-)
 
Można ale dlaczego nie mogą być tylko męskie pachnidła?
Tzn, by napisać o damskich trzeba utworzyć kolejny wątek? :confused: Czy takie tworzenie "na siłę" wątków po 5-6 wypowiedzi ma sens? Każdy wymieni swoje ulubione męskie perfumy i temat się wyczerpie.
A przecież można z tego zrobić fajną dyskusję - zapachy damskie, męskie, na specjalne okazje, na co dzień, na lato, na zimę, gdzie taniej kupić fajne perfumy, linki, strony, próbki, podróbki, sephora vs. douglas, perfumerie za granicą, etc., etc.....
 
reklama
Cristalrose oczywiście masz rację i regulamin forum to potwierdza więc zmieniam temat wątku. Hetyta oczywiście nie miej nam tego za złe i udzielaj się jak najwięcej ;-)
W swoim imieniu proszę o podawanie nazw ulubionych perfum kobiecych :tak: Szukam zapachu dla siebie ale znaleźć nie mogę...
 
Do góry