reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2011

Ja na pewno dam dziewczynce Małgosia,a dla chłopca Krzyś. Co prawda mam nadzieję,że to będzie Krzysiunio ;-)

ewka zazdroszczę wycieczki do Krakowa,ja nigdy tam nie byłam...
 
reklama
My tez juz mamy mniej wiecej imiona wybrane. Dla corci Lidia:-) a dla synka tak na 90% Bronek, nie Bronislaw, tylko Bronek. U mnie tu w niemczech to nie ma do imion zdrobnien i nie chce zeby mi do dziecka w przeczkolu Bronislaw wolali:baffled: dlatego juz w dokumentach bedzie wpisany Bronek;-)Ale to jeszcze tak pod znakiem zapytania, bo ja jeszcze nie do konca sie do tego Bronka nastawilam:-D Do chlopczyka trudniej imie znalesc, moze znacie jakies ladne meskie imiona???
 
Ja jak byłam w ciąży z Nicole to miałam śmieszne wizje na temat imion dla chłopca najpierw chciałam Bonifacego,a potem Vincenty,ale zostawiłam Jasi. Da Fruzi wiedziałam od początku,że będzie Nicole i koniec ;-)
 
My tez juz mamy mniej wiecej imiona wybrane. Dla corci Lidia:-) a dla synka tak na 90% Bronek, nie Bronislaw, tylko Bronek. U mnie tu w niemczech to nie ma do imion zdrobnien i nie chce zeby mi do dziecka w przeczkolu Bronislaw wolali:baffled: dlatego juz w dokumentach bedzie wpisany Bronek;-)Ale to jeszcze tak pod znakiem zapytania, bo ja jeszcze nie do konca sie do tego Bronka nastawilam:-D Do chlopczyka trudniej imie znalesc, moze znacie jakies ladne meskie imiona???
A nie podoba ci się Gustaw?
 
Znam dwóch Tymków i są asiory jak nie wiem,ale wporządku tylko takie pomysłowe kwiaty ;-) Pewnie próbuj...

Mam ogólnie super książkę: imię dla Twojego dziecka. Opisane każdę imię dokładnie,kiedy są imieniny itp...
 
Aph, bardzo mi przykro kochana!! Tulę mocno...
My imienia jeszcze nie mamy wybranego..
Uff, naprodukowałyście tych stron przez dwa dni, że szok:-)
 
Maxwell kiedyś jak pisałam na wątku Młode Mamy zanim doszły nowe osoby,które delikatnie zaprowadziły złe rządy i jakieś dziwne osądy itp...to niekiedy po 20 do 35 stron było do nadrobienia jak Cię nie było jeden dzień ;-)
 
reklama
Do góry