reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2011

reklama
nie jest odpowiednikiem innego imienia. Poprostu Joel. Tacy jedni znajomi maja synka o takim imieniu, ale oni to tak bardziej po amerykansku te imie wypowiadaja (Dzoel), ale mnie sie bardziej podoba tak po polskiemu J - Joel.
 
ale ostatnio tez slyszalam imie podobne do Joel, ale przez N, Noel, tez mi sie podoba. Ale moj takich imion nie lubi.
 
hehe...no widzisz to tylko ja nie taka swiatowa;-)
hmm...nie wiem czy w tym samym wieku, ja w tym roku mam 22lata.
 
Widzę temat imion :-) My staraliśmy się wybierać imię uniwersalne w Polsce i w Anglii bo raczej chcemy zostać tu na stałe. I jest Maya. Zresztą co druga w Anglii to Maya teraz.:-p A teraz dla chłopca nie mamy totalnie imienia, może jakieś angielskie wymyślimy jeśli się chłopak okaże. Dla dziewczynki za to kilka np: Kaja, Alicja, te chyba najbardziej bierzemy pod uwagę. Zobaczymy, może nam się jeszcze odmieni.

aph przykro mi, trzymaj się...:-(

tajenka Joel ładnie :-)
 
Tajenko to ja jednak jestem rok starsza,ja teraz skończę 23 lata,ale i tak się głupio czuję bo jednak w moim wieku 2 dzieci to trochę powiewa patologią...ale co tam moja mama w moim wieku miała już męża ja miałam prawie 4 lata,a siostra 2 ;-) zr3esztą ostatnio bardzo chciałam być mamą dwójeczki i cóż jestem nią ;-)
 
Witajcie dziewczynki
Wróciłam od lekarza, założoną mam kartę ciąży i jest wszystko w porządku. Kosmita ma 3 cm i jest zaskakująco ruchliwy jak na takie małe stworzonko :)

Z imionami na razie jest tak: dziewczynka - Anielka, a chłopak to Leon albo Mieszko.

A to, jak to mój mąż określił, żuczek: 02_05s.jpg
 
reklama
firanka jaka patologia??? Ani mi takich glupot nie gadaj, ze teraz kobiety pozno maja dzieci, to nie znaczy, ze my mlode kobitki mamy czekac jak nasze zegary daja sie we znaki:-) Sama wychowalam sie w duzej rodzinie, gdzie zawsze pelno malych dzieci i teraz samej mi sie chce:-)a na drugie tez nie chce za dlugo czekac, zeby nie bylo miedzy dzieciakami za duzej roznicy wieku.

bajeczka widze, ze Wam tez szybciej poszlo wybranie imienia dla dziewczynki:-)
 
Do góry