reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zobacz moze możesz mi pomóc

reklama
moze tak chamsko zabrzmi ale jak nie stać Cię to po co robisz następne dzieci.Ja nie wiem co to za mentalność sąsiadka biedna jak cholera a juz ma 4 dziecko rok po roku i Ciagle jedzienie pożycza od ludzi i ubrania.
 
moze tak chamsko zabrzmi ale jak nie stać Cię to po co robisz następne dzieci.Ja nie wiem co to za mentalność sąsiadka biedna jak cholera a juz ma 4 dziecko rok po roku i Ciagle jedzienie pożycza od ludzi i ubrania.

Nie wiesz nic o kobiecie więc nie wypowiadaj się, nie krytykuj... Nie wiesz też co Ciebie spotka jeszcze w życiu.

Poza tym dzieci się nie "robi" :baffled:

p.s. Dziewczyna prosi o pomoc a nie o Twoje uwagi na temat jej sytuacji...
 
Ostatnia edycja:
moze tak chamsko zabrzmi ale jak nie stać Cię to po co robisz następne dzieci.Ja nie wiem co to za mentalność sąsiadka biedna jak cholera a juz ma 4 dziecko rok po roku i Ciagle jedzienie pożycza od ludzi i ubrania.

myśle, że jest to nieodpowiednie pytanie...aczkolwiek prawdziwe;/
też się dziwie takim sytuacjom ale nie nasz interes o takie rzeczy pytać...
dziewczyny prosi o pomoc...widocznie ma do tego powody...
a co do autorki tego tematu...nie wiem czy to była wpadka czy nie( nie wnikam) ale jeśli tak może warto zainwestować w jakąs konkretną antykoncepcje!
trzymam kciuki i mam nadzieję, że wszytsko Ci się ułoży....
 
Ostatnia edycja:
myśle, że jest to nieodpowiednie pytanie...aczkolwiek prawdziwe;/
też się dziwie takim sytuacjom ale nie nasz interes o takie rzeczy pytać...
dziewczyny prosi o pomoc...widocznie ma do tego powody...
a co do autorki tego tematu...nie wiem czy to była wpadka czy nie( nie wnikam) ale jeśli tak może warto zainwestować w jakąs konkretną antykoncepcje!
trzymam kciuki i mam nadzieję, że wszytsko Ci się ułoży....
ja tez mam nadzieje ze wszystko sie ułoży dzieki za wsparcie
 
moze tak chamsko zabrzmi ale jak nie stać Cię to po co robisz następne dzieci.Ja nie wiem co to za mentalność sąsiadka biedna jak cholera a juz ma 4 dziecko rok po roku i Ciagle jedzienie pożycza od ludzi i ubrania.

no sorry, ale Twój post jest conajmniej nienamiejscu!! Dziewczyna prosi o pomoc w konkretnej sprawie, a nie umoralnianie i ocenianie. I watpie żeby ktoś sobie specjalnie "robił" dzieci po to zeby żyć w biedzie i niczego nie móc im zapewnić. Dzieci sie poczynają w różnych sytuacjach, ale to nie powinno Cie obchodzić, grunt ze dziecko jest niczemu nie winne. Matka poprosiła o ewentualna pomoc a tego typu posty jak Twój potrafia zajebiście zdołować. Nie chcesz, nie możesz pomóc toproponuję sie nie wypowiadać.
 
reklama
kochana a nie myslałaś o antykoncepcji ???
nie wiem jaką teraz stosujesz ale może musiałabyś zmienić na coś innego..
byłoby Ci łatwiej...
 
Do góry