reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zobacz moze możesz mi pomóc

ja napisałam że prawdopodobnie dziewczynka bo tak mi napisała na priv :) jak równiez to że ma 21 lat co umieściłam we wcześniejszym poście:)
marecki a skąd wiesz takie rzeczy może mógłbyś to jakoś wyjaśnić??mieszasz w tej samej wsi czy co??
Ania ??
 
Ostatnia edycja:
reklama
a propo wieku ja ma 23 lata (dopiero skończyłam) i nie długo przyjdzie na świat moje drugie dziecko...tylko mąż pracuje bo ja nadal studiujei chce te studia spokojnie skończyć..tez bywało ciężko...i tez mogłabym usłyszeć, że po co mi drugie dziecko? odpowedż: do kochania, chciałam że by kuba miał rodzeństwo, uważam, że dam rade i już...ale z boku> mogłby to wyglądać czasami inaczej dlatego nie wolno oceniać

:*


andrewa ale wiesz u Ciebie jest taka sytuacja że masz męża i on ma pracę ,no i że jesteście razem a skoro Anka nie jest szczęśliwa ze swoim chłopakiem no to lepiej w jej przypadku się zabezpieczać jak nie chcą być razem , no ale Aniu o tym pomyśl następnym razem a teraz napisz czy to prawda co ten marecki napisał ,bo trochę jestem zdezorientowana o co tutaj chodzi!jak wszystkie które chciały Ci pomóc zapewne
 
on jest jeszcze na jednym forum dziecko info rodzice tam jej pomagaja chyba laski, sama nie wiem co myslec mam mieszane uczucia, po wszystkich mozliwych forach szuka pomocy na kafeteri tez jest sama nie wiem nie chce pochopnie jej tu oceniac
 
jedyne czego sie dopatrzylam w pierwszym poscie to napisala tam że 5miesięcy temu odeszla od faceta a pisala w marcu czyli w ciążę zaszła najpóźniej w pazdzierniku czyli termin powinien byc na max lipiec !!! qrcze nie wiem co o tym myśleć!!!
 
reklama
a widzial ktos jakies dokumenty tej Dziewczyny? jakies zaswiadczenie, ze ejst bezrobotna i ze jest w ciazy i ze ma juz 2 dzieci?
 
Do góry