reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy możecie pomóc.

Pani Basiu, czy synek ma subkonto w jakiejś fundacji? Jeśli nie, może warto założyć? Będzie Wam w ten sposób łatwiej zbierać pieniążki na leczenie, a także na dojazdy do lekarzy. Jeśli będzie potrzebna pomoc, proszę napisać.
Widzę, że jest Pani z Dusznik koło Poznania- jeśli to te same Duszniki, o których myślę to mieszkacie niedaleko ode mnie :-)

Do tej pory nie zakładałam subkonta ,ale teraz jak nasza sytuacja się zmieniła to chcę założyć ale zupełnie nie wiem od czego mam zacząć i w jakiej fundacji.Tak to są te Duszniki a dokładniej mieszkamy w Młynkowie 6 km od Dusznik.:-)
 
reklama
bakaj79 czy Twój syn dostaje z leków wziewnych flixotide? Ventolin? Jeśli tak to mogę się tym z Tobą podzielić,bo mam kilka opakowań nie otwartych,a te leki poszły teraz w górę,więc chociaż z tym Ci pomogę.
Tak synek dostaje flixotide ,Ventolin ,Jeśli mozesz się podzielić to byłabym bardzo wdzięczna.
Kochana jesteś.
 
Dziewczyny jesteście kochane .Wierzę że niedługo nasza sytuacja się poprawi i nie będę już prosić o pomoc.
 
bsksj pewnie,że się podzielę ;-) pisałaś,że bywasz w Poznaniu,kiedy teraz się wybierasz,bo ja w pt odbieram samochód od mechanika i dopiero wtedy mogłabym podwieźć Ci te leki.
 
bsksj pewnie,że się podzielę ;-) pisałaś,że bywasz w Poznaniu,kiedy teraz się wybierasz,bo ja w pt odbieram samochód od mechanika i dopiero wtedy mogłabym podwieźć Ci te leki.

firanka ok 15 stego bede w Poznaniu na 100%bede wiedziec w poniedzialek mam nadzieje ze tym razem nie pojade na prozno i badanie EEG uda sie zrobic to bedzie nasze 3 podejscie
 
reklama
Do góry