reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zobacz moze możesz mi pomóc

Chciałam pomóc tej dziewczynie, bo mam lozeczko i wozek, samej jest mi bardzo ciezko i dziewczyny z forum do dzis mi pomagaja, ale najpierw prosze o wyjasnienie calej sytuacji. Moze ktoras z Was mieszka blisko i może sprawdzic faktyczne warunki tej dziewczyny. Jak ktos bedzie mial jakies info to prosze o kontakt na pw.
 
reklama
hej ja moge potwierdzic sytuacje tylko jak mam to zrobić? naprawde was nie oszukuje jak mam wysłac te papiery zeby wam potwierdzic
 
andrewa ale wiesz u Ciebie jest taka sytuacja że masz męża i on ma pracę ,no i że jesteście razem a skoro Anka nie jest szczęśliwa ze swoim chłopakiem no to lepiej w jej przypadku się zabezpieczać jak nie chcą być razem , no ale Aniu o tym pomyśl następnym razem a teraz napisz czy to prawda co ten marecki napisał ,bo trochę jestem zdezorientowana o co tutaj chodzi!jak wszystkie które chciały Ci pomóc zapewne
marecki nie napisał prawdy nawet nie wiem kto to jest i czemu tak pisze powiedzcie mi jak mam dostarczyc te papiery zeby potwierdzic wtedy mi uwierzycie
 
albo aparat fotograficzny pozycz od kogos,i bedzie sprawa jasna, bo tu jest duzo dobrych duszyczek ktore pomoga ale musi byc sytuacja jasna,poki co ten marecki troche namieszal...
 
reklama
Do góry