reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zobacz moze możesz mi pomóc

Wiele z nas przez to że Anka skłamała nie zechce jej pomóc ,ale ja wyślę paczkę z ubrankami za 2tygodnie . Zastanawiałam sie troche czy Jej pomagać skoro tak długo nas okłamywała i mnie również bo po tym jak się dowiedziałam że nie prawdą jest że mieszka z matką i odeszła od niego to duuuużo z nią pisałam i czekałam aż sie przyzna że skłamała no ale Ania trzymała mnie w przekonaniu że jest sama. Postanowiła się przyznać jak jej napisałam że wiemy cała prawdę że nadal z nim jest i mieszkają razem . Wiem że naprawdę jest w ciąży i jest tam krucho z kasą bo ani ona ani jej facet nie pracują ,ma też 2starszych synków. Ja pomogę ,bo dzidzia nie jest niczemu winnien i mam nadzieję że Anka tez sie nauczy że kłamstwem nic nie zyska .

wyślę 5body z długim rękawem
9body z krótkim
14bluzeczek i kaftaników
7 spodenek od 0-6
2śpiochy
2 półśpiochy
9bawełnianych pajacyków
2rajtuzki
4pary skarpetek takich malutkich
3pary bawełnianych bucików
5czapeczek nakładanych
2czapeczki wiązane
5łapek
1kocyk cienki polarek
sweterek biały 6-9
2sukieneczki
4sweterki ale są one duużo prane zresztą wszystkie ubranka są uzywane i tylko na niektórych nie ma sladów użytkowania ale myślę że przyda Ci się wszystko również takie troche zmechacone sweterki
 
reklama
możecie na mnie naskoczyć za to co napiszę ale jestem oburzona postawą Anki i to nie tym że nas okłamała ale tym co zrobiła ostatnio. ale po kolei - na pewno wiele z nas pamięta inną Anię z wątku pomocowego która była w ciąży i w tragicznych okolicznościach zginął jej narzeczy, wtedy zwróciła się o pomoc do nas i ją otrzymała i nadal ją otrzymuje. dziś Ania do mnie mówi że napisała do niej dziewczyna która mówi aby przesłała jej ciuchy które ma już za małe na Karolinkę. słuchajcie tak to się chyba nie postępuję uważam- bo żeby pisać do kogoś kto sam nic nie ma o pomoc i to jeszcze po tym jak nas okłamał to chyba nie jest fair. nie wiem też dlaczego Anka piszesz do kogoś pw w sprawie przesłania Ci ubranek bo ich nie masz. na tym forum jest wiele osób które potrzebują pomocy i swoje prośby na pewno nie zaczynają od kłamstwa
 
wiesz nie będę się z Tobą przegadywać - ja dostałam od Ani tą wiadomość a wiesz patrząc na powyższe Twoje posty i to jak nas okłamałaś to wierzę mojej Ani - nick Kfiatka jakbyś zapomniała
 
Jeśli bardzo potrzebowała tych ubranek, to co w tym złego, jeśli nawet prosiła Ankę? Ta mogła jej odmówić, poprosić o szczegóły sytuacji, bądź pomóc, tak jak i jej ktoś pomógł... tymczasem napisała do Ciebie, Polusia. A w sumie po co?? Też trochę niefajne zachowanie...

Zwłaszcza, że na forum BB, gdzie otrzymała bardzo dużą pomoc, sama baaaardzo rzadko pisze, a jak widać ma jednak czas na net ;)
 
proszę podaj adres ;)
mam ubranka po dziewczynce, również od dziewczyn z forum BB, zostały mi od 56cm do 68cm
jeśli znasz już płeć maleństwa

dziwię się, że dziewczyny milczą
baffled5wh.gif


Anna i Karolinka


polusia ja jej nie prosiłam o ubranka ona sama do mnie napisała lecz nie wysłała dostałam od innej forumowiczki paczke z ciuszkami nie zawiele ale zawsze coś
 
mam pare bodziaków na krótki i długi razem jest ich 8
4kaftaniki 2 pary rajstopek 2 pary skarpetek 1 sweterek
krople na kolki wazne do końca sierpnia i trzy malutkie czapeczki wiecej nie mam nic z ubranek ' mam tez 2 kocyki które zostały mi po synku
 
dokładam bluzę 3-6
2sweterki
spodnie od piżamki
buciki
5bluzeczek do6mc
4body z krótkim
1półśpiochy chyba na6mc
2pieluszki tetrowe
3pajacyki bawełniane
1 czapka
4pary skarpetek
2pary nowych na starszych chłopaków
1kombinezonik taki wiosenny
ochraniacz do łóżeczka ale musisz tam sobie go przeszyć bo jest dziurka przy szwie
i jeśli chcesz to dołożę kombinezonik taki na jesień ale na nim jest rozmiar 0-3 mc więc obawiam sie ze będzie za mały na listopad czy grudzień
 
reklama
Do góry