reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zobacz moze możesz mi pomóc

reklama
kochane forumowiczki chciałam was bardzo przeprosic skłamamłam ;(
Mieszkam z konkubentem i jego matką nasza sytuacja naprawde nie jest ciekawa
jego mama jest chora na Stwardnienie Rozsianę (SM) choruje na nie juz ponad 20 lat wymaga całodobowej opieki trzeba ja posadzic żeby sie załatwiła w dzień i wnocy trzeba ja przekładac z boku na bok praktycznie co 1godz MOPS za tą opieke płaci nam 520zł pilęgnacyjnego + zasiłek rodzinny 136zł na dwoje dzieci
jestem w 26 tyg ciąży on niestety nie moze isć nigdzie do pracy bo ja nie dam rady sama podnieść,posadzić bo jest cieżka .
Dzisiaj dostałam zapomogę z MOPSU w kwocie 370 zł jesteśmy strasznie zadłużeni klepiemy biede co i róz
Ostatnio wziełam na siebie pozyczke której nie spłacam bo nie mam z czego
jego mama ma 660zł renty ale wiekszośc idzie na jej leki do tego opłaty za prad itp
jeszcze raz bardzo was przepraszam za to co zrobiłam ale człowiek uczy sie na własnych błedach zawiodłam was i tyle :(:(
 
to napisz dlaczego klamałaś. Pisałaś że nie masz rzeczy dla dziecka. Co sie stało z rzeczami po starszych.
Ja chętnie pomagam, ale nie chcę żeby rzeczy trafiały w złe ręce. Dzieci jest mi zawsze żal, bo one nic winne nie są, ale ....
 
witajcie

tak sobie myśle że coś musi być
tej kobitce naprawde chyba jest przykro i smutno ze skłamała

pomyślcie przeciez jak to sie wydało to dziewczyna uciekła by gdzie pieprz rośnie i nie siadziała na BB
a tu prosze : wyjasnienia ,przeprosiny
nie ucieka nie rezygnuje z forum
dajmy jej sie wytłumacyc

daczego skłamała?
 
skłamałam myślałam ze tak bedzie lepiej kto pomoże kobiecie która ma faceta
myślą sobie nich idzie zarobi i kupi wszystko
rzeczy dla maluszka naprawde nie mam pooddawałam koleżance
a teraz ona mi c nie oddała wyrolowała mnie i tyle
bardzo was przepraszam wysłałam papiery do redakcji BB
 
Na Kafeterii też chyba nie do końca prawdę piszesz? Oj, dziewczyno, sama widzisz chyba że kłamiąc daleko nie zajedziesz bo się z czasem pogubisz w zeznaniach, wiele tutejszych mam urzęduje równiez na innych portalach i jak sie okazało potrafią połączyć historie z osobami.
Nie chcę Cię potepiać tylko na przyszłość pisz prawdę,samą prawdę a na pewno znajdzie się ktoś kto zechce pomóc. Ja sama przekonałam sie jacy ludzie potafia byc dobrzy ale nie można ich naciagać, kłamać, kombinować... Po co stawać się osobą niewiarygodną?
Napisz kiedy rodzisz, w którym szpitalu, gdzie mieszkasz, co masz już dla córeczki a czego nie. Jak wyglada wasza sytuacja, ale tak szczerze, czego brakuje dzieciom, Tobie... Szczerość za pomoc to chyba rozsadna cena? Postaraj sie przekonać dosiebie, mnie też, to postaram się jakoś pomóc.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Na Kafeterii też chyba nie do końca prawdę piszesz? Oj, dziewczyno, sama widzisz chyba że kłamiąc daleko nie zajedziesz bo się z czasem pogubisz w zeznaniach, wiele tutejszych mam urzęduje równiez na innych portalach i jak sie okazało potrafią połączyć historie z osobami.
Nie chcę Cię potepiać tylko na przyszłość pisz prawdę,samą prawdę a na pewno znajdzie się ktoś kto zechce pomóc. Ja sama przekonałam sie jacy ludzie potafia byc dobrzy ale nie można ich naciagać, kłamać, kombinować... Po co stawać się osobą niewiarygodną?
Napisz kiedy rodzisz, w którym szpitalu, gdzie mieszkasz, co masz już dla córeczki a czego nie. Jak wyglada wasza sytuacja, ale tak szczerze, czego brakuje dzieciom, Tobie... Szczerość za pomoc to chyba rozsadna cena? Postaraj sie przekonać dosiebie, mnie też, to postaram się jakoś pomóc.
ja bende rodziła w najbliższym szpitalu koło mnie czyli w Bartoszycach dla dziecka mam troszke ubranek dostałam z forum własnie ale nie jest tego za wiele troszke ale zawsze cos dzieciakom starszym brakuje ubranek i dla mnie tez brakuje nam równiez środków czystosci żywności ale co zrobić sama sie na tym przekonałam i bardzo was przepraszam byłam głupia pisząc nieprawde
wysłałam do redakcji BB papiery te co krupka chciała w tygodniu powinnny dojść :-(
 
Do góry