reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pielęgnacja i opieka nad naszymi maluszkami

Ja ciposzkę niekiedy tylko rozchylam leciutko i przejeżdżam chustką i zbiera się kupka stamtąd ,ale ten twarożek tam jeszcze ma i tego to wiem nie wolno zbierać chodź kusi hhe bo tak nie czysto wygląda :happy2:
 
reklama
dziewczyny a mowili wam w szpitalu albo pediatrzy zeby szeroko pieluchowac??

pytalam o to pare mcy temu na forum i wszystkie laski zgodnie chórem ze nie pieluchowaly starszych dzieci...a mnie wszyscy na około mówią ze mam pieluchować. to jak to teraz w koncu robicie? pielu****ecie szeroko czy nie?
 
mi nic nie mowili nawet chcialam ale jakos wydawalo mi sie ze Malutkiej nie wygodnie wiec zrezygnowalam. ani polozna ani w szpitalu nic nie mowili
 
u nas wręcz odradzali kazali poczekać do USG stawów biodrowych i nic ni robić, jesteśmy już po badaniu i wszystko dobrze, ma idealnie symetryczne i ładnie odwodzą :)
 
mnie w szpitalu podali, żeby między 4 a 6 tyg,
tak w ogóle to nie wiem jak to jest że w krakowie nie robisz tego na NFZ tylko miasto finansuje, bo NFZ za to nie płaci, a wy piszecie, że na NFZ robicie...
 
U nas tez pomiedzy 4 a 6 tyg.

Dziewczyny jakie wasze bobo karmione piersia robia kupki??

taka zółta a czasem lekkko zielonkawa jajecznica, a czasem takie drobne kuleczki tam są i trochę takiego jakby śluzu czy coś... :baffled: połóżna środowiskowa mówiła, że takie są ok :)
 
reklama
baby a gestosc ?? bo ja zawsze widzialam juz w pieluszcze to mi sie geta wydawala ale jak wczoraj mi strzal zrobil na sciane to rzadsze
 
Do góry