reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Klub mam

sylvanas

Mamusia Kajtusia :)
Dołączył(a)
5 Czerwiec 2010
Postów
760
Miasto
Wrocław
Hej,
w wielu miastach są organizowane spotkania pt klub mam. Mamy mogą się tam podzielić swoim doświadczeniem, troskami, odetchnąć od codzienności, lub po prostu spotkać się z innymi mamami maluchów i spędzić miło czas. We Wrocławiu znalazłam jedynie Klub Kangura który jest godny uwagi. Czy macie może informacje o jakimś innym, w którym można spędzić milo czas wraz z maluchem i innymi mamami z dziećmi?

Jeśli nie ma nic takiego to co myślicie o założeniu takiego Klubu. Zastanawiam się tylko jak się za to zabrać.

pozdrawiam
Sylwia
 
reklama
Hej,
w wielu miastach są organizowane spotkania pt klub mam. Mamy mogą się tam podzielić swoim doświadczeniem, troskami, odetchnąć od codzienności, lub po prostu spotkać się z innymi mamami maluchów i spędzić miło czas. We Wrocławiu znalazłam jedynie Klub Kangura który jest godny uwagi. Czy macie może informacje o jakimś innym, w którym można spędzić milo czas wraz z maluchem i innymi mamami z dziećmi?

Jeśli nie ma nic takiego to co myślicie o założeniu takiego Klubu. Zastanawiam się tylko jak się za to zabrać.

pozdrawiam
Sylwia

Super pomysł;)Aby stworzyć nasz włąsny baby boom:)
 
Wśród tysiąca pomysłów na własny biznes takie miejsce również przeszło mi przez myśl:) Z tym, że ja już próbuję zabrać się za coś konkretnie od dwóch lat:) Aczkolwiek teraz czas mnie goni, bo zbliża się moment powrotu do pracy, a ja jednak wolałabym coś swojego...
 
No to może dziewczyny porozmawiamy z mamami które założyły kluby w innych miastach i weźmiemy się za coś takiego?
Tylko nie wiem jak to jest z dotacjami i jakimś lokum... Bo w innych miastach te kluby sa bezplatne, a na pewno bez zadnych opłat to to by nie działało.Macie jakieś informacje?
 
No to może dziewczyny porozmawiamy z mamami które założyły kluby w innych miastach i weźmiemy się za coś takiego?
Tylko nie wiem jak to jest z dotacjami i jakimś lokum... Bo w innych miastach te kluby sa bezplatne, a na pewno bez zadnych opłat to to by nie działało.Macie jakieś informacje?

hmm ja nie mam ale chetnie sie dołącze moze warto by juz zaczac szukac:)
Dotacje to muszą byc obowiązkowo!!!
A co do lokum to nie wiem czy nie musi byc odebrany przez sanepid:(
 
pomysł super :)

ja wiem tylko o Klubie brzdąca w domu kultury na Nowym Dworze. to jest chyba ok któregoś miesiąca, jakieś zajęcia dla lub z maluszkami. koszt 60/msc
 
Ja założyłam coś takiego przy poradni psychologiczno-pedagogicznej w Kątach wrocławskich. Klub funkcjonuje już od 1,5 roku. Bardzo fajna sprawa. Polecam :) Trzeba tylko znaleść miejsce. Zarobić się na tym nie da bo mają to być, z założenia, darmowe spotkania dla mam z dziećmi w okolicy. Trzeba się po prostu dogadać z jakimś ośrodkiem kultury bądź innym o udostępnienie sali. Nam się udało, że mamy zajęcia z psychologiem i często spotkania z różnymi innymi specjalistami.
 
Ja założyłam coś takiego przy poradni psychologiczno-pedagogicznej w Kątach wrocławskich. Klub funkcjonuje już od 1,5 roku. Bardzo fajna sprawa. Polecam :) Trzeba tylko znaleść miejsce. Zarobić się na tym nie da bo mają to być, z założenia, darmowe spotkania dla mam z dziećmi w okolicy. Trzeba się po prostu dogadać z jakimś ośrodkiem kultury bądź innym o udostępnienie sali. Nam się udało, że mamy zajęcia z psychologiem i często spotkania z różnymi innymi specjalistami.
No ok a wypłata z czego??
 
Witam
jestem mamą rocznej Alicji i chodzi mi po głowie spotkanie..właśnie mam i dzieci gdzieś na świeżym powietrzu..tzn. park, kocyk itp
Może klub w Popowickim parku?:)
Zapraszam
ania
 
reklama
Lena chyba mylisz dwie rzeczy. Jedną jest klub mam gdzie mamy razem z dziećmi się spotykają na pogaduchy i takie tam i klub malucha gdzie jest dzienna odpłatna opieka nad dzieckiem :)
 
Do góry