elżbieta79
mama Paulinki i Majeczki
Mam nadzieję że spotkanie udane. Nam niestety nie udało się dotrzeć. Może następnym razem.
Dzień dobry...
Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.
Ania Ślusarczyk (aniaslu)
Weź udział w konkursie i wygraj laktator SmartSense i wyprawkę dla mamy 💖 Kliknij Do wygrania super nagrody, które ułatwią codzienne życie rodziców. Ekspres i sterylizator z osuszaczem od marki Baby Brezza
Wygraj grę z serii Słonik Balonik dla maluszka 💖 Wchodź Zadanie jest proste. Działaj i wygrywaj

było fajnie prócz dzieci które bez naszej uwagi by zdeptały nasze maluchy z ziemia.
=natali- jak zobaczylam Zuzie to dopiero dotarlo do mnie ze nie jest miedzy nimi taka duza róznica, bo inaczej bylo jak bylo spotkanie w fikolandzie ja jeszcze z brzuszkiem a Zuzia juz taka fajniutka lezała na wielkiej ala" sofie.
tak w sumie rze ten deszcz nawet sobie nie pogadalismy by lepiej sie poznac, no i dzieci tez juz zmeczone i głodne ...moj zasnal zaraz z koncem Białegostoku z ciachem w dłoni.![]()

